Avaleht Toode HTC esitles Eestis esmakordselt uut nutitelefoni HTC One (M8)
HTC esitles Eestis esmakordselt uut nutitelefoni HTC One (M8)

HTC esitles Eestis esmakordselt uut nutitelefoni HTC One (M8)

HTC esitles Eestis esmakordselt uut nutitelefoni HTC One (M8)4HTC esitles eile õhtul restoranis Enzo HTC 2014. aasta lipulaeva, uut HTC One (M8) nutitelefoni. Ülevaate uuest nutitelefonist andsid HTC Baltikumi juht Rudite Straupe ning HTC partnerturgude toote- ja turundusjuht Marko Savkovic, meelelahutuse ja mõnusa muusika eest hoolitsesid DJ Heidy Purga ning Sofia Rubina ja Villu Veski.

“Kõige uuem HTC nutitelefon, HTC One (M8) tuleb Eestis müüki mai alguses, mis tähendab, et õige pea saavad kõik disaini ja tehnoloogia fännid võimaluse nautida HTC 2014. aasta parimaid innovatsioone,” sõnas HTC Baltikumi juht Rudite Straupe.

„HTC One (M8) eelkäija, HTC One (M7) pälvis 2013. aastal maailma parima nutitelefoni tiitli – sel aastal oleme suutnud arendada mudelit veelgi paremaks ja tuua kasutajateni uue HTC One (M8), nii seest kui ka väljast detailideni viimistletud, suurepärase disaini ning veelgi nauditavama kasutuskogemusega kõrgekvaliteedilise nutitelefoni,“ lisas HTC partnerturgude toote- ja turundusjuht Marko Savkovic.

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga