Avaleht Toode Huawei ja Swarovski partnerlusest sündisid uued Huawei nutikellad
Huawei ja Swarovski partnerlusest sündisid uued Huawei nutikellad

Huawei ja Swarovski partnerlusest sündisid uued Huawei nutikellad

Huawei Watch ElegantHuawei Consumer Business Group tutvustas Las Vegases oma eelmisel aastal turule toodud nutikella uusi versioone Jewel ja Elegant. Koostöös Swarovskiga sündinud Huawei nutikella uusversioonid tähistavad Huawei uut, naistele suunatud ärifookust.

Eelmisel aastal turule toodud nutikella mudelid Classic, Active ja Elite said täna väärilise täienduse spetsiaalselt naistele mõeldud Jewel ja Elegant mudelite näol.  Jeweli kullatud korpus on kaunistatud 68 Swarovski kristalliga (iga tsirkooni läbimõõt 1,5 mm). Tänu sellele eristub särav ja helkiv Jewel kõikidest teistest täna turul olevatest nutikelladest.

Tagasihoidlikum mudel Elegant on samuti varustatud kullatud korpusega, kuid kristallide asemel ääristab seda sakiline muster.

Mõlemale mudelile saab valida pärlmuttervalge või safiirsinise Itaalia nahast kellarihma. Nagu eelmisel aastal müügile jõudnud Huawei nutikella esimene mudel, on ka Jewel ja Elegant varustatud enam kui 40 eelinstalleeritud sihverplaadiga. Uuendusena on neile lisatud 10 eksklusiivselt naistele disainitud kella palet.

Huawei Watch Jewel

Android Wear tarkvaraga kellad ühilduvad nii Androidi kui iOSiga, kuvavad kõnede, SMSide ja e-kirjade teateid ning on varustatud Bluetooth ühendusega juhtmevabade kõrvaklappide kasutamiseks. Häälkäsklustega on võimalik juhtida nii muusikat kui navigatsiooni. Tänu sellele, et Huawei nutikell mõõdab pulsisagedust ja suudab eristada ja jälgida kõndimist, jooksmist ja mägironimist, on see parim kaaslane aktiivse eluviisiga inimestele.

Huawei nutikella mudelid Jewel ja Elegant tulevad müügile 20 riigis alates märtsikuust.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga