Avaleht Majandus Konverentsile Latitude59 tuleb Morten Lund
Konverentsile Latitude59 tuleb Morten Lund

Konverentsile Latitude59 tuleb Morten Lund

Baltikumi tunnustatuima tehnoloogia- ja iduürituse, 16. ja 17. mail Tallinnas Kultuurikatlas toimuva Latitude59 programmis on nii välismaiseid kui ka meie riigi tippe.

Sellekevadise Latitude59 keskmes on lisaks tavapärastele teemadele tähelepanu all kestliku arengu ja ettevõtluse sümbioos, haridusinnovatsioon ja juhtimisteemad.

Tänavuste esinejate seas on näiteks legendaarne investor Morten Lund, kes on viimase 20 aasta jooksul olnud investoriks ja kaasasutajaks üle 200 ettevõttele, sealhulgas Skype, AirHelp ja Tradeshift; presenteerimistarkvara Prezi looja Péter Halácsy; Korelya Capitali asutaja Fleur Pellerin, kes oli Prantsusmaa kultuuriminister ja ettevõtlusminister; plokiahelatehnoloogial põhineva eluteadusettevõtte Rymedi asutaja David Stefanich; Soome sariettevõtja ja FinEst Bay Area visionäär Peter Vesterbacka; kõnekeskusi pilveteenusena pakkuva Talkdeski asutaja Cristina Fonesca; NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse ekspert Clare Lain; Soome haridusinnovatsiooniorganisatsiooni HundrED asutaja Saku Tuominen; finantsplatvormi Paylater kaasasutaja Ngozi Dozie ning Eesti iduettevõtjad Kaspar Tiri, Taavet Hinrikus ja Triinu Mägi. Esinejate nimekiri täieneb.

Tänavusel konverentsil on tähtis osa ka publikul, keda kutsutakse diskussioonides aktiivselt kaasa lööma.