Avaleht Majandus Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse uusi loomeettevõtjaid
Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse uusi loomeettevõtjaid

Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse uusi loomeettevõtjaid

Fotol loomemajanduskeskuse videoklipi võtted
Foto: Erge Sonn

Kuni 9. oktoobrini 2013 on võimalik esitada taotlusi Tartu Loomemajanduskeskuse uuele kolmekuulisele äriplaanikoolitusele, mis algab oktoobris ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega 2014. aasta jaanuaris. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on seekord eelistatud audio-visuaalse valdkonna ja uute tehnoloogiatega seotud äriideid. „Lisapunkte annab kandideerimisel ka see, kui äriidee elluviimiseks on ettevõtjad loonud meeskonna ja neil on kindel nägemus oma toodete ja teenuste eksportimiseks.“

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale taotlusvormile ja saata ära hiljemalt 9. oktoobril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma ettevõte või taotleda juba eksisteeriva ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.

Äriplaani koolitus algab 16. oktoobril ja lõpeb äriplaani kaitsmisega 15. jaanuaril 2014.

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga