Avaleht Hea Eesti asi Märkmik “Olen iseenda boss” aitab analüüsida, planeerida ja arendada
Märkmik “Olen iseenda boss” aitab analüüsida, planeerida ja arendada

Märkmik “Olen iseenda boss” aitab analüüsida, planeerida ja arendada

Me kõik tahame paremat maailma, kus elaksid paremad inimesed, kes töötaksid parimates meeskondades mõjukate eesmärkidega, mis loovad paremat ühiskonda. Selleks, et see kõik teoks teha, tuleb alustada endale keskendumisele, et saada ise paremaks. Jah, just sellest kõik alguse saabki!

Märkmiku “Olen iseenda boss” eesmärk on, et inimesed võtaksid omaks mõtteviisi, et ainult sina ise saad teadlikult oma elu ees vastutuse võtta. Mitte keegi teine!

„Kui ma suve lõpus Küprosel päikest püüdsin, John Maxwelli järjekordset raamatut lugesin ja oma mõtteid paberile püüdsin struktueerida, tabas mind mõte… Just see mõte, et vajan märkmikku, kuhu saan kirja panna igapäevased enesearengutegevused ja kõik muud tööd-tegemised, mis viivad mind lähemale minu suurematele eesmärkidele,“ ütleb märkmiku väljamõtleja Signe Ventsel.

See märkmik on mõeldud ettevõtlikule ja uudishimulikule inimesele ehk kõikidele inimestele, kes on jõudnud arusaamani, et väikeste eesmärkide süsteemne saavutamine viib lähemale suurtele eesmärkidele ja sina ise oled sellel teel kõige olulisem eestvedaja.

See märkmik on unikaalne eesmärkide saavutamist toetav vahend, mis aitab analüüsida, planeerida, arendada ja tegutseda. Kuid see eeldab oskuslikku ajakasutamist, prioriteetide seadmist, uute harjumuste arendamist, visualiseerimist ja mugavustsoonist lahkumist, mis kõik on ülimalt olulised igapäevased tegevused.

Sul tuleb alustada endale keskendumisele, et saada ise paremaks ja võtta teadlik enesejuhtimine enda kättesse, sest sina ise oled oma elu kõige parem boss!

Just sellest kõik alguse saabki ja seeläbi saame muuta paremaks ka ühiskonda, kus me elame!

See märkmik on sulle, kui:

  • Sa oled jõudnud arusaamani, et sina ise oled oma elu kõige parem eestvedaja
  • Sa oled nõus murdma mustreid ja looma ise oma põhimõtted eluks
  • Sa oled aru saanud, et sinu eneseareng on seotud sinu elu kvaliteediga
  • Sa oled aru saanud, et sinu minapilt mõjutab iga aspekti sinu elus
  • Sa oled aru saanud, et saad elult seda, millele kõige rohkem keskendud
  • Sa oled aru saanud, et suurepärasusel on sarnane levikupotentsiaal nagu keskpärasusel

Tegemist on kalendrivaba kalendermärkmikuga, mis tähendab, et see annab võimaluse alustada selle täitmist kohe või võid oodata 1. jaanuarini. Täitmisel saad ise märkida kuude lõikes kalendripäevad lähtuvalt aastast.

Märkmiku teeb unikaalseks see, et kokku on pandud igapäevased enesearengutegevused ja tööd/ülesanded ning fookus on iga kalendrikuu plaanidel ja analüüsil.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga