Avaleht Majandus Müügi- ja juhtimise ekspert Dan Moore tuleb Eestisse loengut andma
Müügi- ja juhtimise ekspert Dan Moore tuleb Eestisse loengut andma

Müügi- ja juhtimise ekspert Dan Moore tuleb Eestisse loengut andma

Dan Moore
Foto: Southwestern Advantage

Tuntud müügi- ja juhtimise ekspert, rahvusvahelisi suurettevõtteid nõustav ning tuhandeid Eesti tudengeid USAsse raamatuid müüma aidanud firma Southwestern Advantage (SWA) president Dan Moore annab täna ja homme Eestis tasuta loenguid.

Harvardi Ülikooli lõpetanud Dan Moore’il on enam kui 30-aastane kogemus müügitöö, juhtimise ning koolituste valdkonnas. Kokku on ta koolitanud rohkem kui 100 000 inimest ning nõustanud  teiste seas suurfirmasid nagu Bridgestone, Avon, Wella ja Hallmark.

“Kui muidu käivad suurfirmad Dani ühe koolituspäeva eest välja tuhandeid dollareid, siis nüüd on kõigil täiesti ainulaadne võimalus tulla tasuta kuulama tema loenguid nii Tartus kui Tallinnas,” märkis  Southwestern Advantage Eesti esindaja Erki Kukk.

Oma loengus räägib Dan sellest, mida tähendab omada ettevõtet, kuidas ilma piiranguteta unistada, kuidas olla stabiilselt edukas ja kuidas pidevalt muutuvas maailmas hästi hakkama saada. Kogenud avaliku esinejana suudab Dan panna kuulaja nii sügavalt kaasa mõtlema kui ka südamest naerma.

“Ta on üks karismaatilisemaid esinejaid, kelle professionaalsus, humoorikad ja aktuaalsete teemade üle visatud naljad ning elule mõtlema panevad lood ei jäta külmaks kedagi. Danist sai omal ajal innustust ka Eesti tuntuim motivatsioonikoolitaja Peep Vain,” lisas Kukk.

Dan Moore’i tasuta loengud “The Future: will you be ready?” toimuvad kolmapäeval, 15. novembril Tartus, Hugo Treffneri Gümnaasiumi auditooriumis aadressil Munga 12 ja neljapäeval, 16. novembril Tallinnas, Tallinna Tehnikaülikooli auditooriumis SOC-209 aadressil Ehitajate tee 5. Mõlemad loengud algavad kell 18 ning toimuvad inglise keeles.

Southwestern Advantage (SWA) on USA otsemüügifirma, kus on juba aastast 1868 pakutud üliõpilastele suvist võimalust saada oma ala tipptegijate poolt põhjalik ettevõtlus- ja müügikoolitus ning seejärel veeta suvi Ameerikas reisides, ukselt uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes.

Viimased 10 aastat on SWA president olnud Dan Moore. Dan lõpetas Harvardi Ülikooli nelja aasta asemel kolmega. Oma MBA sai ta Vanderbilt ülikoolist. Müügitööd alustas Moore ülikoolipäevil, käies ukselt-uksele raamatuid müümas. Praeguseks on tal 30-aastane müügitöö, müügijuhtimise ning müügikoolituste korraldamise kogemus. Dan on koolitanud rohkem kui 100 000 inimest, lisaks on Dan SWA tütarfirma Southwestern Consulting kaasasutaja ning on koolitanud teiste hulgas suurfirmasid nagu Bridgestone, Avon, Wella ja Hallmark.