Avaleht Äri Pisitöid vahendav mobiilirakendus Handies kaasab investoreid
Pisitöid vahendav mobiilirakendus Handies kaasab investoreid

Pisitöid vahendav mobiilirakendus Handies kaasab investoreid

Pisitööde vahendamise mobiilirakendust pakkuv Handies Solutions OÜ on koostöös Fundwise ühisrahastusplatvormiga avatud investoritele. Miinimumeesmärgist 108 000 eurot on vaid mõne ajaga kogutud juba 95 580 eurot. Rahastuskampaania kestab Fundwise’i lehel novembri lõpuni, maksimumeesmärk on 155 880 eurot. Selle aja jooksul saavad investorid soetada kokku 10,71 kuni 14,76 protsendilise osaluse ettevõttes. Investoriks saab hakata alates 90 euroga, maksimum investeering on 60 120 eurot.

Kaasatud kapitaliga soovib ettevõte kasvatada tegijate ja tellijate võrgustikku, lisaks investeerida tootearendusse ja rakenduse kasutajakogemuse täiustamisse. Hetkel on ettevõtte hinnanguline väärtus 900 000 eurot, eduka ühisrahastuskampaania järel ulatuks see kuni 1, 06 miljoni euroni. Investoritele makstakse dividendideks 30% kasumist ja esimesed väljamaksed on planeeritud 2022-2023 aastaks.

Ettevõtte ärimudel põhineb jagamismajandusel. Handies Solutions OÜ viib kokku kliendi, kellel on tegemist vajav pisitöö, ning tegija, kes on valmis seda tööd tegema. Valida saab üle 50 töökategooria vahel, millest populaarseimad on sise- ja välitööd, puhastustööd ning transpordiga seotud pisitööd. Pakkumiseks tuleb tegijal sisestada töö, tunnihind ja asukoht, kus soovib teenust pakkuda. Iga kahe nädala tagant edastatakse tegijale raha, mis nad eelneva kahe nädala jooksul Handiese keskkonnas osutatud teenuste eest on saanud. Sellelt summalt võtab ettevõte vahendustasu 15%, millele lisandub käibemaks.

Handies Solutions OÜ tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok räägib ettevõttest:“Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada meie kõigi elukvaliteeti. Kogu välise pildi taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.“

Viimased kuue kuu jooksul on rakendusega liitunud üle 600 kasutaja ja üle 200 tegija. Alates juunist on fokuseeritud klientide arvu suurendamisele.

Handies soovib laieneda esmalt naaberriikidesse nagu Läti ja Soome, kuna nendes riikides on läbi koostööpartnerite olemas vajalikud kontaktid nii juriidilise kui ka turunduse poolelt. Lisaks sellele on ka Soomes palju Eesti töömehi ehk tegijaid, kes oleks valmis seal oma teenuseid läbi Handies rakenduse pakkuma. Üldiselt on plaanis liikuda samm sammult suuremate turgude poole.

“Handies’i tüüpi ettevõtte laiendamine ühisrahastusega on tüüpiline startup’i kasvustsenaarium, selliste rahastamissoovidega puutub Fundwise kokku igapäevaselt. Usume, et Handies’i idee väärib teostamist ja loodame, et meie olemasolevate ja kampaania käigus liituvate investorite seas on huvi panustada Handiesi ettevõtte arengusse,” kommenteeris Fundwise’i tegevjuht Henri Laupmaa.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga