Avaleht Majandus Populaarseim kohalik e-kaubandusettevõte Eestis on Osta.ee
Populaarseim kohalik e-kaubandusettevõte Eestis on Osta.ee

Populaarseim kohalik e-kaubandusettevõte Eestis on Osta.ee

Osta.eeEesti E-kaubanduse Liidu läbiviidud sõltumatust tarbijauuringust selgub, et Osta.ee on kohalikest e-poodidest ülekaalukalt populaarseim ning ainuke kauplemiskeskkond Eestis, mis suudab võistelda välismaistega. Uuringus osales 1041 inimest, kellest 12% sooritavad oste kõige sagedamini Osta.ee-st.

Uuringust selgub, et üldiselt peetakse kodumaiseid e-poode usaldusväärsemaks kui välismaiseid. Vastajatest 80% leidis, et kodumaised e-poed on üldiselt usaldusväärsemad, samas kui välismaiseid e-poode pidas usaldusväärseks vaid 48% (vastajad said valida ühe või mõlemad vastusevariandid). Haridustaseme ning sissetulekute kasvades suurenes usaldus välismaiste e-poodide vastu.

„Osta.ee on tegutsenud 15 aastat ning meie tehtud töö turvalise ning lihtsalt kasutatava kauplemiskeskkonna loomisel on saanud tunnustuse. Uuring näitab ka, et Osta.ee on suutnud ainsa kohaliku e-kaubanduse ettevõttena püsida konkurentsis ülemaailmsete keskkondadega. Teeme ka edaspidi kõik endast oleneva selleks, et klientidel oleks võimalik oma e-ostud sooritada mugavalt, kiiresti ja turvaliselt eestimaisest keskkonnast!“ kommenteeris Osta.ee tegevjuht Toomas R. Raist ja tänas kliente usalduse eest.

Osta.ee on Eesti suurim online-kauplemiskeskkond, millel on igal kuul umbes 600 000 unikaalset külastajat ning igal kuul lisatakse keskkonda üle miljoni uue müügipakkumise. Osta.ee pakub võimalust müüa tooteid nii oksjonil, fikseeritud hinnaga kui ka e-poes. Turvalise kauplemiskeskkonna tagamiseks on kõik kasutajad ID-kaardi abil autenditud ning lisaks traditsioonilistele makseviisidele on võimalik tasuda turvaliselt ka läbi deposiidimakse. Turul tegutsetakse juba aastast 1999.

Eesti E-kaubanduse Liidu uuringu lühikokkuvõtet saab lugeda SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga