Avaleht Majandus RAHA TAGASI I CityBee tagastab rentijale osa sõidule kulunud rahast
RAHA TAGASI I CityBee tagastab rentijale osa sõidule kulunud rahast

RAHA TAGASI I CityBee tagastab rentijale osa sõidule kulunud rahast

CityBee tagastab rentijale osa sõidule kulunud rahast. Lisaks alandas ettevõte oma autode rendihinda.

Cashback’i ehk raha tagasi kogumise ja hindade langetamisega püüame muuta sõidukijagamist kõigile kättesaadavamaks, vähendada vajadust isikliku sõiduauto järele ning pakkuda kasutajatele veelgi paremat sõidu- ja kliendikogemust,“ põhjendas muutust CityBee Eesti juht Egert Kivisaar.

CityBee sõiduki rentija teenib alates eilsest iga sõidu maksumusest 7 protsenti cashback’ina tagasi.

„Kui auto rentija maksab sõidu eest 50 eurot, kanname talle kulunud summast 3,5 eurot CityBee rahakotti tagasi. Järgmise sõidu puhul arvestame automaatselt kogunenud summa maha ehk näiteks 10-eurose sõidu puhul tuleb sõidu eest tasuda vaid 6,5 eurot. Samas kui kliendi rahakotti on kogunenud näiteks 10 eurot, aga tema uus sõit läheb maksma 6 eurot, siis ei tasu ta autorendi eest midagi ning kontole jääb uut sõitu ootama alles jäänud kulutamata summa,“ näitlikustas Kivisaar.

Raha teenitakse sõitudelt täisulatuses tagasi ka siis, kui tasutakse juba teenitud krediidiga. Kogunenud raha saab järgmise sõidu maksena kasutada järgneva kolme kuu jooksul.

  • Lisaks alandas CityBee nii Eestis, Lätis kui Leedus oma populaarsemate automudelite hindu ning sõidukeid on võimalik rentida alates 13 sendist minut. Näiteks langes Toyota Yarise minutihind 15 sendilt 13 sendile.