Avaleht Majandus Säästukaart Plussi sularahateenuse kasutajete hulk kasvab
Säästukaart Plussi sularahateenuse kasutajete hulk kasvab

Säästukaart Plussi sularahateenuse kasutajete hulk kasvab

saastukaart_pluss_1ETK Grupi kliendikaardi Säästukaart Plussi kasutajate käsutuses on Eesti suurim võrgustik, kust klient vajadusel sularaha välja saab võtta.

„Sularaha väljavõtmise teenust saab kasutada kõigis ETK Grupi kauplustes, kokku on Säästukaart Plussi omanikel võimalik seda teha enam kui 350 kohas üle Eesti,“ ütles ASi ETK Finants juhatuse esimees Piret Paulus. „Ajal, kui võõrpangad eriti maapiirkonnas oma kontoreid ja sularahaautomaate järjest sulgevad, on huvi Säästukaart Plussi sularahateenuse vastu olnud kasvav.“

Pauluse sõnul ei konkureeri Säästukaart Plussi sularahateenus otseselt pankadega, vaid on pigem alternatiiviks ja mugavaks võimaluseks piirkondades, kus kliendil oma kodupanga teenuse kasutamine on takistatud. „Seepärast on ka Säästukaart Plussi sularahateenus hinnastatud selliselt, et teenus oleks odavam kui võõra panga automaadist raha võtmine,“ ütles Paulus.

Säästukaart Pluss on ETK Grupi püsikliendi maksekaart, millega kogutavad ostuboonused on kümnendiku võrra suuremad kui tavalisel Säästukaardil ja millega maksjatele kehtivad paljudele kaupadele suuremad allahindlused kui tavalisel Säästukaardil. Aktiivseid Säästukaart Plusse on klientide kasutuses ligi 60 000. Kokku on Eesti ühe suurema kliendilojaalsusprograami – Säästukaardi – kasutajaid üle 470 000.

Alates eelmise aasta märtsist, kui Säästukaardi programm uuenes ja klientidele makstavad boonused suurenesid, on Säästukaardi kliendid kogunud enam kui 6 miljoni euro eest boonusraha, mida nad saavad kasutada ostude eest tasumiseks.

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv ETK on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Grupis tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. 20protsendilise turuosaga ETK Grupp on Eesti jaekaubandusturu liider. ETK Grupi kuulub üle Eesti enam kui 350 kauplust, millest suurema osa moodustavad toidu- ja esmatarbekauba ketikauplused Konsum, Maksimarket ning AjaO.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga