Avaleht Toode Turule tuli uus mittetilkuv akna- ja pinnapesur Well S7
Turule tuli uus mittetilkuv akna- ja pinnapesur Well S7

Turule tuli uus mittetilkuv akna- ja pinnapesur Well S7

Electrolux tõi turule uue akna- ja pinnapesuri Well S7, mis puhastab tõhusalt nii klaasi, keraamilised plaadid, peeglid kui ka muud pinnad. Well S7 ei tilgu ega leki ka tagurpidi hoides ning puhastab triipe ja veeplekke jätmata.

Electrolux Eesti müügijuhi Sergei Pooli sõnul eristub Well S7 kohmakatest ja tööstuslikest akna- ja pinnapesuritest kompaktsuse ja kauni disaini poolest. „Kui reeglina on akende pesu paras lödistamine ja tüütu protsess, siis Well S7-ga saab puhastada igas suunas – ka seadet tagurpidi hoides – kartmata paaki kogutud vee lekkimist ja tilkumist,” lisas Pool.

Uuel pesuseadmel on kasutatud äärmiselt kvaliteetseid naturaalsest kummist ribasid, mis toimivad klaasi või muu pinnaga kokkupuutel väga tõhusalt, mistõttu ei jäta puhastamisprotsess veejälgi. “Lisaks ei pea Well S7-ga tingimata tegema ülevalt alla tõmbavaid liigutusi, vaid vajadusel saab muid pindu puhastada horisontaalis, diagonaalis või miks mitte ka S-kujuliste liigutustega,“ ütles Pool.

Kui teised akna- ja pinnapesurid puhastavad Pooli sõnul maksimaalselt umbes 40 minutit järjest, siis Well S7 liitiumaku peab olenevalt mudelist vastu kuni 90 minutit. “Lisaks on Well S7 üks vaiksemaid omalaadseid seameid, mille müratase ulatub vaid 60, mis on ligikaudu võrdne inimese normaalse kõnega,“ lisas Electroluxi müügijuht.

Seadme 110 ml eemaldatav veeanum on piisav ühe koristuskorra jaoks, seega ei pea seda pidevalt tühjendama. Samuti võib anumat julgelt pesta nõudepesumasinas. Well S7 juurde saab lisatarvikutena soetada muuhulgas erineva suurusega otsikuid ning kuni 4 meetri kõrguseni ulatuva teleskoopvarre.

Well S7 jõuab mai kuu jooksul müügile koduelektroonika kauplustesse üle Eesti.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga