Avaleht Toode UUS GENERATSIOON! Samsung esitles uue generatsiooni nutitelefone
UUS GENERATSIOON! Samsung esitles uue generatsiooni nutitelefone

UUS GENERATSIOON! Samsung esitles uue generatsiooni nutitelefone

Foto: Andres Raudjalg
Foto: Andres Raudjalg

Samsung tutvustas eile Barcelonas toimunud maailma esmaesitlusel oma uut lipulaeva Galaxy S7 ja selle kumera ekraaniga versiooni Galaxy S7 edge. Uued nutitelefonid jõuavad Eestis müügile 11. märtsil ning nende soovituslikud hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost.

Tänase mobiilitööstuse lipulaevana on Galaxy S7 and Galaxy S7 edge loodud tarbija elustiiliga parimaks sobitumiseks – uusi nutitelefone iseloomustab peen disain, täiuslikum kaamera, veekindlus, sujuvam tarkvaraline funktsionaalsus ja suurepärane ühilduvus kõigi toodete, teenuste ja kogemuste galaktikaga.

“Me usume säravamasse ja mugavamasse maailma ja nii on Galaxy S7 and Galaxy S7 edge puhul ühendatud elegantne disain ülima funktsionaalsusega, pakkudes samal ajal terviklikku mobiilse elu kogemust,“ ütles Samsung Eesti suurkliendi müügijuht Risto Leedo. “Anname tarbijatele tehnoloogia, mis aitab neil elust rohkem võtta ja nihutame võimaluste piire üha kaugemale.”

Täiustatud kaamera

Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge on esimesed nutitelefonid, mis on varustatud spetsiaalselt nutitelefoni integreeritud Dual Pixel kaameraga, mis annab isegi vähese valgusega senisest eredamad ja teravamad pildid. Tänu revolutsioonilisele Dual Pixel tehnoloogiale, suurema eraldusvõimega läätse laiemale avale ja pikslite suuremale arvule on kaamera katik kiirem ning automaatne fokusseerimine isegi vähese valgusega kohtades korrektsem. Uus kaamerarežiim Motion Panorama elavdab traditsioonilisi panoraamfotosid ja annab kasutajale täiesti uue kogemuse ümbritseva jäädvustamisel.

Elegantne disain ja funktsioonid

5.1-tolline Galaxy S7 ja 5.5-tolline Galaxy S7 edge on disainitud ülisileda ja kulumiskindlana ning tänu ergonoomilistele kumeratele servadele on neid mugav kasutada. Seadme uus Always-On ekraan reageerib imekergelt nii mängimisel kui tööd tehes. Samal ajal ei jää märkamata ükski kõne või sissetulev teade. Uus Galaxy S7 edge on lisaks täiustatud mugavama ja efektiivsema kasutajakeskkonnaga Edge UX, mis pakub kiirteid enimkasutatud funktsioonidele nagu e-mail, selfid, panoraampildid või välised rakendused.

Foto: Andres Raudjalg

Mõlema uue seadme puhul on suurendatud vee- ja tolmukindlust – see on mõlemal suurenenud näitajani IP68.

Töökindlam: laadimisest mängimiseni

Samsungi Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge võimaldavad kiiret laadimist nii juhtmega kui juhtmevabalt. Täiendavalt  võimaldab hübriid-SIM kaardipesa andmete talletamiseks sisestada microSD mälukaardi kuni 200GB lisamahu jaoks, mõnedes riikides võib valida ka duaalse SIM-kaardi.

Mänguelamuste suurendamiseks tehti Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge puhul ka märkimisväärseid riist- ja tarkvaralisi uuendusi. Jõulisem protsessor ja suurema võimsusega aku kindlustavad pikema mänguaja. Sisseehitatud jahutussüsteem hoiab seadet ülekuumenemise eest. Mängijaid rõõmustab uus lisa: Game Launcher, mis lubab kasutajatel akut säästa ja vähendab sissetulevate teadete hulka. Täiustus võimaldab mängutulemusi protokollida või jagada neid ekraanil mängukaaslastega. Vulkan API kasutamine võimaldab akut säästes mängida kõrgresolutsioonilise graafikaga mänge.

Galaxy kogemused

Samsungi uued seadmed on loodud selliselt, et, need aitaks inimestel veel paremini omavahel ühenduda, infot jagada, organiseerida tegevusi ja elust igal hetkel täielikult osa saada. Testides tänase tehnoloogia piire näitab Samsung, mida kõike on mobiilseadmetega võimalik teha ja kogeda.

Foto: Andres Raudjalg

Galaxy S7 või S7 edge’i ja Gear S2 kella abil on näiteks väga lihtne oma tervisel silma peal hoida. Ühilduvus virtuaalreaalsusseadme Gear VR-ga võimaldab aga ümbritsevat – olgu selleks surfamine, lumelauasõit, motokross või midagi muud – täiesti elutruult kogeda ja seda ka 360-kraadi ulatuses.

Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge kasutajale pakutakse turvalist ja kasutajasõbralikku mobiilmaksete teenust Samsung Pay. Sõrmejäljelugeja ja hääletuvastajaga (Samsung KNOX) varustatud Samsung Pay jälgib NFC protokolli (Near Field Communication), kasutab MST-d (Magnetic Secure Transmission) ja triipkoodi, mis teeb mobiilmaksed võimalikuks palju enamates olukordades kui seni.

Seadmete saadavus Eestis

Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge tulevad müügile Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes 11. märtsil ning nende hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost. Telefonid on esialgu saadaval kahes värvitoonis: kuldne ja must. Seadmeid saab ette tellida 6. märtsini, kõigile ettetellijatele annab Samsung tasuta kaasa Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

VAATA GALERIID!
Fotod: Andres Raudjalg

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga