Avaleht Majandus UUS POOD! SportsDirect avas oma uusima kaupluse Kristiine Keskuses
UUS POOD! SportsDirect avas oma uusima kaupluse Kristiine Keskuses

UUS POOD! SportsDirect avas oma uusima kaupluse Kristiine Keskuses

SportsDirectSuurbritannia jaekett SportsDirect.com kutsub kõiki aktiivseid inimesi algaval suviseid soojakraade lubaval nädalavahetusel Kristiine Keskusesse, et tutvuda äsjaavatud ning Eestis juba kolmanda SportsDirect.com poega.

1400 m² suurusel pinnal avatud taskukohaseid spordi- ja vabaaja tarbeid müüv SportsDirect.com kauplus asub Kristiine Keskuse teisel korrusel. Kristiine Keskuse juht Mati Popsi sõnul saab sellest kahtlemata üks keskuse suurimatest tõmbenumbritest.

„Oleme viimase paari aasta jooksul teinud väga palju tööd selle nimel, et Kristiine Keskus hoiaks kindlalt oma positsiooni pealinna juhtiva moe- ja ajaviitekeskusena. Keskuse suurepärane asukoht, mitmekesine kaupluste valik ning piisav parkimisruum tagavad selle, et keskust külastatakse aktiivselt nii moetarvete, tehnika, reisivarustuse ja kodukaupade hankimiseks kui ka igapäevaostude sooritamiseks. Seetõttu on Kristiine Keskus Tallinna üks suurima külastatavusega kaubanduskeskusi,“ kinnitas Pops.

Tema sõnul on aga keskusel jätkuvalt arenguruumi, mistõttu plaanitakse lähiaastatel kaasata üha uusi tugevaid tõmbenumbreid nii tuntud kui ka avastamist väärivate kaubamärkide näol.

SportsDirecti regiooni juhi Remi Aare sõnul on SportsDirect.com uusimas kaupluses küll mõningaid uuendusi, kuid külastajate jaoks on poe kontseptsioon jätkuvalt sama lihtne ja mugav.

„Usume Kristiine Keskuse SportsDirect.com edukusse ja loodame igakuiseid külastajanumbreid vahemikku 35 000- 50 000“ lisas Aare.

sportsdirect

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga