Avaleht Toode Canon toob turule täiendatud tarkvaraga fotoskannerite tippmudeli
Canon toob turule täiendatud tarkvaraga fotoskannerite tippmudeli

Canon toob turule täiendatud tarkvaraga fotoskannerite tippmudeli

Canon teatas uue tipptasemel CCD-skanneri CanoScan 9000F Mark II turuletoomisest. Sellel on hea eraldusvõime 9600 dpi ning täiustatud tarkvara kvaliteetseks ja kiireks foto-, dokumendi- ja filmiskannimiseks.

Mudelit CanoScan 9000F asendav CanoScan 9000F Mark II sisaldab uut tarkvara My Image Garden, mis pakub hõlpsat navigeerimist skannimisfunktsioonide seas ja häid fotode organiseerimisvõimalusi, sealhulgas ka näotuvastust. Dokumendihalduse lihtsustamiseks on tarkvaral My Image Garden tekstituvastuse (OCR) ja PDF-failide loomise võimalused, võimaldades konfidentsiaalseid dokumente ka parooliga kaitsta. Canoni kasulik pilve skannimise funktsioon võimaldab kasutajatel vaid nupuvajutusega pilveteenusesse Evernote või Dropbox skannida, samas kui funktsioon Stitch Assist lubab suuri A3-formaadis dokumente ja fotosid skannida kahes osas ning hiljem sujuvalt ühendada.

Uuel skanneril CanoScan 9000F Mark II on mitu kasulikku energiasäästlikku omadust. Automaatne väljalülitus lülitab seadme määratud aja möödudes automaatselt välja, võimaldades kasutajatel seadme mittekasutamise ajal energiat säästa. Peale selle on seadmes 9000F Mark II kasutusel valged LED-lambid, mis ei vaja reflektiiv- ja filmiskannimiseks soojenemisaega ning võimaldavad tavalise fluorestsentslambiga võrreldes oluliselt elektrit säästa.

CCD-sensori ja maksimaalse optilise skannimisresolutsiooniga (filmi puhul suuruses 9600 x 9600 dpi ja tasaskanneriga suuruses 4800 x 4800 dpi) seade 9000F Mark II pakub muljetavaldavat skannimiskvaliteeti ning jäädvustab nii fotod kui ka filmi erakordse detailsusega. Automaatne dokumendiparanduse funktsioon aitab tagada tähemärkide teravuse ja selguse, samas kui pildid säilitavad oma värvid, tonaalsuse ja kontrasti.

CanoScan 9000F Mark II suudab skannida ühe toiminguga kuni kaksteist 35 mm filmiriba või 4 positiiv- või negatiivslaidi. Samuti toetab see filmiformaati 120 (max 6 x 22 cm). 3. taseme FARE-funktsiooniga (Film Automatic Retouching Enhancement) saavad kasutajad luua kvaliteetseid skanne isegi juhul, kui originaalid on tolmust või kriimustustest kahjustatud, tuhmunud või vajavad taustavalguse korrigeerimist.

Uuel skanneril on mitu kasutamist lihtsustavat funktsiooni. Seadme esiküljel asuvad seitse EZ-nuppu võimaldavad ühe puutega skannimist ja on kohandatavad kasutaja vajaduste järgi. Peale selle tuvastab automaatne skannimisrežiim vaid ühe vajutusega automaatselt skannitava dokumenditüübi ja salvestab selle foto või dokumendina, kasutades seejuures optimaalseid sätteid.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga