1. Avaleht
  2. Hea Eesti asi
  3. EESTI ASI MAAILMAS I Pipedrive võtab ette suurettevõtete turu
EESTI ASI MAAILMAS I Pipedrive võtab ette suurettevõtete turu

EESTI ASI MAAILMAS I Pipedrive võtab ette suurettevõtete turu

Müügitarkvara ettevõte Pipedrive esitleb täna New Yorgis uue põlvkonna tarkvara, hakates esmakordselt pakkuma spetsiaalselt suurtele firmadele väljatöötatud lahendusi, eesmärgiga viiekordistada suurettevõtetest klientide turuosa.

Pipedrive’i tegevjuhi Timo Reini sõnul selgus viimase aasta jooksul erinevas suuruses ettevõtete seas tehtud turu-uuringutest, et napib tarkvara lahendusi, mis vastaksid just suurte ettevõtete müügitiimide ootustele ja vajadustele. “Pipedrive on oma praeguse edu saavutanud eelkõige väikeste ning keskmise suurusega ettevõtete turul. Kuna osad neist on tänaseks koos meiega juba suurteks firmadeks kasvanud, on meil head kogemused suurettevõtete müügitiimide aitamisel ning usume, et saame selles segmendis oma tegevust oluliselt laiendada,” sõnas Rein. Täna moodustavad suured ettevõtted Pipedrive’i kliendibaasist ligikaudu 2%, eesmärk on tõsta see kümnendikuni.

Pipedrive tõi täna turule uue teenusepaketi Enterprise, mis on mõeldud spetsiaalselt suurte ettevõtete müügiinimestele. Uue teenusega liitunud müügitiimid saavad lisaks teiste pakettide tööriistadele personaalse kliendihalduri, võimaluse saada tehnilist nõustamist telefoni teel ning abi tarkvara kasutuselevõtul ja kohandamisel.

Lisaks asendab Pipedrive olemasolevad teenusepaketid uutega, milles on senisest rohkem rakendusi ning kasutusvõimalusi:

Essential (endine Silver-pakett) – sisaldab kõiki olulisemaid vahendeid müügitöö tegemiseks. Uue teenusena lisandub tehisintellektil põhinev nõustamine, samuti on kliendil senisest rohkem võimalusi teenuste kohandamiseks.

Advanced (endine Gold-pakett) – lisaks eelmisele paketile võimaldab muuhulgas automaatselt logida ja siduda e-kirju, mis kiirendab müügitehingute sõlmimist.

Professional (endine Platinum-pakett) – annab müügijuhtidele reaalajas ülevaateid müügitiimi tegevusest. Uue funktsioonina saab koostada kohandatud e-kirju suurtele postiloenditele, sisseehitatud helistamissüsteem võimaldab teha kuni 300 minutit tasuta kõnesid läbi Pipedrive’i tarkvara ning tänu uudsele analüütilisele võimekusele saavad müügijuhid senisest parema ülevaate müügiinimeste tegevusest. Samuti lansseeritakse täiesti uus Pipedrive’i mobiiliäpp, mis hoiab müügijuhte oma tiimi tegemistega kursis.

Pipedrive on 2010. aastal Eestis asutatud ettevõte, mis pakub müügijuhtimistarkvara kasvavatele müügitiimidele. Täna kasutab Pipedrive’i müügitööriistu ligikaudu 90 000 klienti rohkem kui 150 riigis ning firma on kaasanud 90 miljoni USA dollari väärtuses investeeringuid. Pipedrive’i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, New Yorgis ja Prahas ning kiiresti kasvavas ettevõttes töötab üle 500 inimese.

Head Uudised GoodNews