1. Avaleht
  2. Majandus
  3. Eesti ettevõtted osalevad Norras off-shore-tööstuse messil
Eesti ettevõtted osalevad Norras off-shore-tööstuse messil

Eesti ettevõtted osalevad Norras off-shore-tööstuse messil

Seitse Eesti ettevõtet osalevad EASi ühisstendiga rahvusvahelisel messil ONS 2022, mis toimub 29. augustist 1. septembrini Stavangeris, Norras. Ühisstendil osalevad Estanc AS, Deck Marine Systems OÜ , TS Shipping OÜ, Pedrobeat AS , TB Works OÜ, Insta Globe Engineering ja Veltron International OÜ

„Meie soov lähitulevikus on laieneda rohkem avamere platvormide ja meretuuleparkide teeninduslaevade hooldus- ja remonttööde valdkonda,“ ütles seni peamiselt Saksa laevaehituse, offshore platvormide ja LNG tankerite hooldusele keskendunud Insta Globe Engineeringu juht Ivo Pukk.

„Peale Covidi perioodi on silmast-silma kohtumised üliolulised. Stavangeris toimuval messil on meil soov kohtuda ja luua uusi kontakte sektori tipp-tegijatega ning saada parem ülevaade energiasektori arengutest ja uutest lahendustest,“ selgitas Pukk. Ta lisas, et messil osaleb maailma tippettevõtete koorekiht, kes tulevad Norrasse kohale, et kohtuda inimestega, kes on uute toodete, teenuste ja ideede taga.

Messil oma infrapuna soojuskiirgur ahjusid tutvustav Veltron International otsib messilt Põhjamaa klienti. „Meie vastupidavad tooted sobivad eriti hästi just põhjamaisesse kliimasse ning näeme siin suurt potentsiaali,“ sõnas ettevõtte müügijuht Ardo Kiirkivi.

Tema sõnul annab Eesti ühisstend võimaluse olla messil hästi nähtav ja võimaldab osaleda EASi poolt koordineeritud lisategevustes, mis loodetavasti aitab leida uusi koostööpartnereid ja edasimüüjaid.

  • ONS 2022 on offshore-tööstuse mess, mis toimub üle aasta ja on Euroopa juhtivamaid messe nafta- ja gaasitootmise sektoris. 2018. osales messil ligi 70 000 inimest 98-st riigist.
Head Uudised GoodNews