Avaleht Majandus Eesti idufirma lanseeris ainulaadse e-poe mobiilses rahakotis
Eesti idufirma lanseeris ainulaadse e-poe mobiilses rahakotis

Eesti idufirma lanseeris ainulaadse e-poe mobiilses rahakotis

Eesti juurtega idufirma Paytailor lansseeris täna mobiilse rahakoti äpis e-poe keskkonna. See tähendab, et klient ei pea teenuste – toodete tarbimiseks kuhugi minema, vaid saab ostelda otse Paytailori äpis. Äpist lahkumata on kliendil võimalik kiirelt ja mugavalt makse kinnitada.

Esimese e-poena on klientidel võimalik läbi Paytailori äpi tellida Kalamajas pesitsevast pagari- ja lihaväärindamiskojast Kotzebue Bakery&Charcuterie. Kotzebue kaasasutaja Peeter Piheli sõnul võimaldab Paytailori äpi e-pood Kotzebue’st meelepäraseid tooteid tellida kuhugi füüsiliselt minemata. Erinevalt harjumuspärastest e-poodidest on aga tema sõnul mobiilses rahakotis tellimuse eest tasumine inimestele oluliselt kiirem ja mugavam. ”Kõik tööpäeval enne kella 16 meieni jõudnud tellimused toimetab kuller Tallinna piires kohale järgmise tööpäeva jooksul,” lisas Pihel.

Paytailori kaasasutaja, Mariliis Mia Topp’i sõnul on lansseeritud e-pood unikaalne, kuna võimaldab mitmekülgset kasutamist. Nii saab sama e-poe lahendust kasutada ka näiteks kaupmehe juures kohapeal lauast tellimiseks, nagu on juba kasutusel Tallinna südalinnas paiknevas Taste of Asia restoranis.

Topp’i sõnul on e-kaubandus tõusev trend ja üha enam kaubandusest liigub mobiili. Business Insider ennustuse kohaselt tehakse 2020. aastaks mobiilis 45% kõigist e-kaubanduse tehingutest, kogumahus pea 700 miljardit dollarit. “Olgugi, et online poed ei ole tarbija jaoks midagi uut, on need teenused, mida oleme harjunud online’s tarbima, täna siiski võrdlemisi killustunud erinevate veebilehtede ning äppide vahel,” selgitas Topp. Paytailori kaasasutaja Mariliis Mia Topp’i sõnul liigub ühiskond üha enam selles suunas, et võimalikult palju toiminguid mugavalt ja turvaliselt teha ühes kohas. Tema sõnul on ka Paytailori suundumus sellele, et mitmed tooted ja teenused oleksid inimesele kättesaadavad ühes keskkonnas, mis ühtlasi võimaldaks tasuda endale sobivaimat meetodit kasutades.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga