Avaleht Toode Eestis jõudis müügile Samsungi kõige õhem ja kergem tahvelarvuti Galaxy Tab S2
Eestis jõudis müügile Samsungi kõige õhem ja kergem tahvelarvuti Galaxy Tab S2

Eestis jõudis müügile Samsungi kõige õhem ja kergem tahvelarvuti Galaxy Tab S2

Galaxy Tab S2_Black_5Alates tänasest on müügil Samsungi uusim tahvelarvuti Galaxy Tab S2, mis on kõige õhem ja kergem metallraamiga tahvelarvuti, mis hetkel saadaval. Stiilne tahvelarvuti Galaxy Tab S2 on varustatud Super AMOLED ekraanitehnoloogiaga ja seadmesse on eelsalvestatud Microsoft Office lahendused.

„Samsungi uus Galaxy Tab S2 on mõeldud neile, otsivad oma tahvelarvutist midagi enamat – see on mugavam kui tüüpiline süle- või lauaarvuti, mobiilsem kui teler ja efektiivsem kui nutitelefon. Nende omaduste tõttu ei taha Tab S2-e omanikud oma seadet mitte kellegagi jagada,“ rääkis Samsung Eesti juht Toomas Tiits. „Seadme võimas protsessor, kvaliteetne ekraan ja kompaktne korpus tagavad täieliku mobiilsuse ja säästavad kasutaja aega,” lisas Tiits.

Galaxy Tab S2_White_6Galaxy Tab S2 pakub erakordset mobiilsust kasutajatele, kes otsivad võimalusi oma produktiivsuse tõstmiseks. Seade on varustatud eelsalvestatud Microsoft Office lahendustega, mistõttu saab dokumente luua ja muuta kasvõi teel olles. Failide mugavamaks hoiustamiseks saavad Tab S2-e omanikud 100 GB ruumi pilveteenuses OneDrive kaheks aastaks tasuta. Lisaks saab uues Galaxy Tab S2 tahvelarvutis kasutada ja vaadata kaht rakendust korraga ning navigeerida mugavalt erinevate rakenduste vahel.

Galaxy Tab S2_Black_1Vaid 5,6 millimeetrit õhuke ja 389 grammi (9.7-tolline) või 265 grammi (8-tolline) kaaluv Galaxy Tab S2 on varustatud Super AMOLED ekraanitehnoloogiaga, pakkudes kasutajatele võimalust tarbida täiuslikku sisu. Tab S2 loob traditsioonilise trükimeediaga sarnast vaatajakogemust, mistõttu on seadmest mugav lugeda näiteks e-raamatuid, veebiajalehti ja -ajakirju või surfata netis. Super AMOLED ekraan kuvab 94 protsenti toonidest realistlikena ning pakub eredamat ja naturaalsemat sisu. Ekraan reguleerib ise värvigammat, kontrastsust ja teravust, lähtudes valgusest ja tahvelarvutis kasutusel olevatest rakendustest, seetõttu saab seadet kasutada pikema aja vältel silmi koormamata.

Galaxy Care tagab telefoni turvalisuse

Galaxy Tab S2 omanikele pakutakse ainulaadset lisateenust Galaxy Care, mis sisaldab tasuta nutitelefoni ekraanikindlustust, seadme kindlustust veeõnnetuste vastu ja lisaks võimalust saata oma nutitelefon parandusse erakordselt mugavalt – kulleri abiga. Ühe aasta jooksul saab klient oma seadet remontida kaks korda, kattes ainult omavastutuse osa. Teenuse saamiseks tuleb kliendil 30 päeva jooksul pärast seadme ostmist Samsung Galaxy Care rakendus GALAXY Apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida. Lisaks sisaldab Galaxy Care populaarsete rakenduste kogu, mida saavad Galaxy Tab S2 omanikud oma seadmesse tasuta alla laadida.

Eestis tuleb müügile 9,7-tolline 32 GB põhimäluga Samsung Galaxy Tab S2, mille hind on 499 kuni 589 eurot, olenevalt ühenduvuse võimalustest. Seade on alates tänasest saadaval juhtivate mobiilioperaatorite esindustes ja suuremates elektroonikapoodides.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga