Avaleht Majandus Elisa asendab ärikliendile kõneootejärjekorras ootamise tagasi helistamisega
Elisa asendab ärikliendile kõneootejärjekorras ootamise tagasi helistamisega

Elisa asendab ärikliendile kõneootejärjekorras ootamise tagasi helistamisega

Elisa_uus_logoKliendi sujuvamaks teenindamiseks on Elisa loonud ärikliendi infoliinile 6 600 620 helistamisel uue võimaluse, kus klient saab pikas kõneootejärjekorras ootamise asemel lasta endale tagasi helistada.

Elisa ärikliendiüksuse teenindusjuhi Eve Tappo sõnul on Elisa eesmärk teenindada klienti kiirelt ja sujuvalt. „Klient reeglina ei soovi oodata kõneootejärjekorras ning tal on mugavam, kui helistame talle mõne aja pärast ise tagasi,“ selgitas Eve Tappo.

Elisa teenindusjuht märkis, et Elisa on teenust ligi nädal testinud ning senine statistika näitab, et kliendile jõutakse tagasi helistada hinnanguliselt poole tunni või maksimaalselt sama tööpäeva jooksul. „Viimane olukord võib tekkida arvelduse perioodil, mil klientide kõnede arv tavapäraselt suureneb,“ täpsustas Eve Tappo.

Klient saab otsustada, kas oodata edasi kõneootejärjekorras või lasta endale tagasi helistada pärast kõnejärjekorras 1:50 minutilist ootamist.

Ärikliendi infotelefoni tööaeg on kella 8.30 kuni 18.00. Tagasihelistamise võimalust pakub Elisa äriklientidele ajavahemikul 9.00 kuni 17.00. Töövälisel ajal suunduvad kõned Elisa üldinfo numbrile 6 600 600, mis on
avatud ööpäevaringselt.

Elisa (www.elisa.ee) on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti. Eestis eelistatuim mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Vahendame läbi sidevõrkude inimestele elamusi ja parandame ettevõtete tootlikkust. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa Eesti AS käive oli 2014. aastal 95,2 miljonit eurot.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga