Avaleht Majandus Elkdata tõusis suuruselt kolmandaks .ee domeenide registreerijaks
Elkdata tõusis suuruselt kolmandaks .ee domeenide registreerijaks

Elkdata tõusis suuruselt kolmandaks .ee domeenide registreerijaks

2012. aastal kõige enam turuosa kasvatanud .ee domeeni registripidaja on Elkdata, kelle vahendusel on registreeritud peaaegu 7500 .ee domeeni.

Eesti Interneti SA poolt koostatud statistika järgi on Elkdata turuosa 10,94%. Kui aastal 2011 registreerisime 7105 .ee domeeni, siis eelmisel aastal juba 7491: „Selle näitajaga oleme tõusnud Elioni järel suuruselt kolmandaks registripidajaks Eestis. Usun, et käesoleva aastaga möödume ka Elionist, kes edestab Elkdatat praegu vähem kui 500 .ee domeeni registreerimisega,“ ütles Elkdata OÜ juhatuse liige Margus Merilai.

Merilai sõnul on Elkdata lisaks klientidele loodud lisavõimalustele panustanud firmasisesele automatiseerimisele, igapäevategevuste mugavamaks muutmisele ning parema teeninduse pakkumisele.

„Kui Eesti Interneti SA langetab tuleval kuul .ee domeenide aastatasu 11,8%, siis meie langetasime hindu juba veebruari alguses. Tänu nendele tegevustele oleme võitnud väga paljude uute klientide poolehoiu ja kindlustanud kasvu ka 2013. aastaks,“ lisas Merilai.

Kolme aasta perspektiivis on Elkdata eesmärk saavutada Eestis kodulehe ja e-posti majutuse klientide arvu poolest tugev TOP 2 positsioon ning registreerida igakuiselt vähemalt 1000 .ee ja muud domeeni.

1998. aastal serveriteenuste pakkumisega tegevust alustanud Elkdata on üks esimesi valdkonnale keskendunud teenusepakkujaid Eestis, majutades oma serveripargis tuhandeid kodulehti, veebilahendusi, andmebaase, postiloendeid ja e-posti aadresse. 2007. aastast kasutab Elkdata kaubamärki Veebimajutus.ee, et selgemalt ja läbipaistvamalt iseloomustada pakutavaid teenuseid.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga