1. Avaleht
  2. Majandus
  3. ESITA TAOTLUS I Soovid, et sinu töökohas valitseks pühade ajal tore jõulumeeleolu?
ESITA TAOTLUS I Soovid, et sinu töökohas valitseks pühade ajal tore jõulumeeleolu?

ESITA TAOTLUS I Soovid, et sinu töökohas valitseks pühade ajal tore jõulumeeleolu?

Soovid, et sinu töökohas valitseks pühade ajal tore jõulumeeleolu? IKEA kutsub osalema „Ehi oma töökoht IKEA abiga jõulusärasse“ projektis, mille võitjate tööruumid kaunistab tasuta IKEA ärikliendiosakond. Soovid näiteks klassiruumi, arstikabinetti, kohvikut, töötajate puhketuba või muud äripinda eelseisvateks pühadeks hubasemaks muuta?

  • Esita avaldus 5. novembriks. Jõulusärasse ehitakse kokku 3 äripinda.

Kodune tunne, mis kandub ka kontoriruumidesse

IKEA ärikliendiosakonna juhi sõnul ei vasta kõledavõitu ja ametlikud kontoriruumid enam töötajate ootustele. Kui mõni aeg tagasi ei olnud esteetilisus ja hubasus kontorikeskkonnas nii olulised, siis nüüd on see muutumas.

„Inimeste ootused töökohtadele on muutumas. Eriti nüüd, kui paljudel on võimalik kodust töötada ja hubasust hinnatakse üha rohkem. Tulevikus meenutavad paljud kontorid meie kodusid. Tööandjad püüavad luua üha enam just selliseid töökeskkondi, mis lisaksefektiisusele ja keskendumisvõime parandamisele mõjutaksid positiivselt ka töötajate stressitaset ja julgustaksid omavahelist suhtlust,“ ütles IKEA ärikliendiosakonna juht Kärilin Kuhlap.

Foto: Pixabay

Samuti on Kuhlap märganud, et üha rohkem soovitakse luua töökohtadesse puhkenurki või kontoriruumidesse väikseid hubaseid ja mugavaid koosolekukohti. Selline keskkond julgustab tema sõnul vabamat suhtlust ja loob samal ajal ühtekuuluvustunnet.

Kandideeri, et võita jõuludeks tasuta töökoha ümberkujundamine 

Nii nagu kaunistatakse pühade ja pidustuste ajal kodusid, võiks see olla ka tööruumides, muutes seda kodusemaks ja tõstes töötajate meeleolu. Jõuluaja lähenedes kaunistab IKEA B2B sisekujundajate meeskond tasuta ära kolm äripinda. Sisekujundusspetsialistid näitavad, kuidas kontorikeskkonda saab muuta hubasemaks tegemata suuri ümberehitusi ja vahetamata välja mööblit ning kasutades selleks dekoratiivesemeid, valgustust ja tekstiile.

„Aasta kõige pimedamal ajal on eriti oluline ümbritseda end hubasuse ja valgusega nii kodus kui ka kontoris, kus me veedame suurema osa oma päevast. Lisaks loob see ka pühademeeleolu, mis oktoobrikuus läbi viidud IKEA uuringu järgi on asi, mida peaaegu pooled Eesti kodanikest jõulude ajal kõige rohkem armastavad,“ sõnas Kuhlap.

Aasta kõige pimedamal ajal on eriti oluline ümbritseda end hubasuse ja valgusega nii kodus kui ka kontoris, kus me veedame suurema osa oma päevast.

  • Osale IKEA sisekujundusprojektis „Ehi oma töökoht IKEA abiga jõulusärasse“ ja võida pühadeks tasuta töökoha ümberkujundamine. Kandideerimine on avatud kuni 5. novembrini Ikea.ee.
Head Uudised GoodNews