Avaleht Majandus HEA UUDIS! Tele2 muudab välismaal mobiilse interneti kasutamise 80 korda odavamaks
HEA UUDIS! Tele2 muudab välismaal mobiilse interneti kasutamise 80 korda odavamaks

HEA UUDIS! Tele2 muudab välismaal mobiilse interneti kasutamise 80 korda odavamaks

Tele2Tele2 tuli sel nädalal välja uute välisriikides kasutamiseks mõeldud internetipakettidega, mis muudavad andmeside välismaal kuni 80 korda odavamaks.

„Pärast Euroopa Liidu uue regulatsiooni jõustumist 30. aprillil on inimeste internetitarbimine EL-i riikides tõusnud rohkem kui kaks korda, mis on selge märk sellest, et alanevad rändlusteenuste hinnad on pannud reisijaid välismaal julgemalt mobiilset internetti kasutama,“ ütles Tele2 tootedirektor Katrin Aron.

Kuigi 1 MB internetti maksab EL-is pärast rändlustasusid alandava regulatsiooni kehtima hakkamist Tele2 kliendile vaid 6 eurosenti, läheb näiteks 1GB-se filmi allalaadimine Aroni sõnul siiski jooksva hinnastamise puhul maksma üle 60 euro.

„Et inimeste internetitarbimist rändluses veelgi julgustada, on meil nüüdsest olemas nii päevane (150MB), 15-päevane (500MB) kui üks kuu kehtiv (1GB) andmesidepakett. Tellides välismaal olles fikseeritud hinna ja mahuga internetipaketi, maksab 1GB suuruse faili allalaadimine või video vaatamine Euroopa Liidus Tele2 kliendile sellest üle kolme korra vähem,“ kinnitas Aron.

Uued internetipaketid, mida nii Tele2 lepingulised kui kõnekaardikliendid saavad välismaale jõudes mugavalt SMS-i teel tellida, on suunatud nelja erinevasse piirkonda, kuhu eestlased enim reisivad. Euroopa Liidus/Euroopa majanduspiirkonnas, Venemaal ning USA-s on valikus nii 150MB, 500MB kui 1GB mahuga paketid, kusjuures EL-is saab tellitud andmesidemahtu kasutada ka siis, kui liigutakse ühest Euroopa Liidu riigist teise.

Neljandaks piirkonnaks on Eesti jaoks olulised sihtriigid Šveits, Tai, Valgevene, Türgi, Egiptus, Iisrael ja Ukraina, kus viibides on võimalik tellida 300MB mahuga internetipakett.

„Kõige rohkem on põhjust rõõmustada USA-s ja Venemaal käivatel klientidel, kellele muutub interneti kasutamine võrreldes jooksva hinnastamisega ligi 80 korda soodsamaks,“ ütles Aron.

Erinevate välisriikide internetipakettide hindade ja mahtudega on võimalik tutvuda Tele2 kodulehel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga