Avaleht Majandus Iduettevõte Fututec laiendas kliendibaasi
Iduettevõte Fututec laiendas kliendibaasi

Iduettevõte Fututec laiendas kliendibaasi

Iduettevõte Fututec laiendas kliendibaasiEesti iduettevõtte Fututec OÜ poolt väljatöötatud kinnisvaraobjektide haldussüsteem on alates selle käivitamisest kogunud populaarsust töövahendina nii era- kui avalikus sektoris. Käesoleva aasta algusest on Fututec OÜ poolt välja töötatud infosüsteemi ning lisaks spetsiaalselt sellele kliendile teostatud erilahenduse võtnud kasutusele Eesti kõrgeima külastatavusega kaubanduskeskus – Viru Keskus. Fututec juhatuse liikme Olari Miiteri sõnul oli süsteemi välja töötamine ja rakendamine Viru Keskuses ambitsioonikas projekt.

„Paigaldasime Viru Keskusele lühikese ajaga kolm tarkvaramoodulit (juhendite visualiseeritud andmebaas, haldus- ning turundusstatistika moodulid). Süsteemi rakendamise eesmärk oli suurendada haldusprotsesside efektiivsust ja kiirendada olulise info kättesaamist Viru Keskuse süsteemide, juhendite ning müügiandmete osas,“ kommenteeris Miiter.

Juhendite visualiseeritud andmebaas võimaldab koguda kõik ettevõtte toimimiseks olulised tegevus-, turva- ja teised juhendid ühte andmebaasi, siduda need asukohapõhise infoga, visualiseerida ning muuta kiiresti leitavaks süsteemi sisseehitatud otsingu abil. Juhendeid saab lihtsalt lisada või muuta, mis tagab alati uusima info kättesaadavuse. Soovi korral saab süsteemiga siduda ka reaalajas laekuvad andmed. Haldusmoodul automatiseerib halduse ja hoolduse infovahetuse klientide ja hankijate vahel ning võimaldab koguda iga seadme kohta tegevuspõhist ajalugu. Turundusstatistika moodulis kogutakse statistilisi näitajaid, mis võimaldavad teostada erinevaid analüüse.

Fututec OÜ planeerib jätkata kiiret kasvu Eestis, suurendada kliendibaasi ning laieneda juba käesoleval aastal esimesele välisturule Skandinaavias. Peamised tarkvara kliendigrupid on suuremad kaubanduskeskused, hotellid, tootmisettevõtted ja kinnisvara haldavad ettevõtted.

Fututec OÜ arendab pilvetehnoloogial põhinevaid kinnisvaraobjektide hooldus- ja haldusjuhtimise tarkvaraplatvorme äri- ja avaliku sektori ettevõtetele. Fututec OÜ on asutatud 2010. aastal ning on Tehnopoli Startup Inkubaatori liige.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga