Avaleht Majandus ISS Eesti liitumisega laienes Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum uude valdkonda
ISS Eesti liitumisega laienes Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum uude valdkonda

ISS Eesti liitumisega laienes Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum uude valdkonda

ISS Eesti liitumisega laienes Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum uude valdkonda1Esimene kinnisvara korrashoiuga tegelev ettevõte, ISS Eesti, liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga, et anda oma panus ühiskonna suhtes vastutustundliku, aus ja eetilise äritegevuse arengusse Eestis. Jätkusuutlikkust ja vastutustundlikkust edendavate ettevõtete eestkostevõrgustikus on nüüd 27 liiget.

“ISS Eesti näol saime endale liikme, kel on oma tegevusest tulenevalt oluline ühiskondlik mõju – 1700 töötajat ning igapäevatöö inimeste füüsilise tegevuskeskkonna eest hoolitsemisel loovad nende jaoks olukorra, kus vastutustundlikult tegutsemine üks äritegevuse põhialuseid olema peab. Meil on hea meel, et ISS Eesti näitab oma valdkonnas eeskuju ning loodame näha neis head kaasarääkijat just tööjõu jätkusuutliku juhtimisega seotud teemadel, aga ka laiemalt,“ rääkis Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko Siller.

„ISS Eesti on viimastel aastatel hakanud senisest strateegilisemalt lähenema vastutustundliku ettevõtlusega seotud teemadele. Seetõttu leiame, et Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum on üks tänuväärne võimalus saada ise teadmisi juurde ja jagada meie tegemistega seonduvat teiste huvilistega. Läbi Foorumi loodame saada innustust ja innustada teisi, alles alustavaid ettevõtteid,“ lisas ISS Eesti AS kvaliteedijuht Jaanika Tõnnisson.

Mõlemad pooled avaldasid lootust, et Foorumi liikmete arvu järjepidev kasv ning uutesse tegevusvaldkondadesse jõudmine tõstavad kogu meie ärisektori vastutustundlikku ning sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt jätkusuutlikku tegutsemist kõrgemale tasemele.

„Meie valmisolek aktiivselt Foorumi tegemistes kaasa lüüa on suur ning ootused vastutustundlikult toimetavate ettevõtete võrgustiku väljaarenemiseks kõrged,“ kinnitas Tõnnisson.

ISS Eesti liitumisega laienes Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum uude valdkonda

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga