Avaleht Toode JUUBEL! Alma tähistab klassikaliste jogurtite 20. juubelit uute maitsete ja värske pakendikujundusega
JUUBEL! Alma tähistab klassikaliste jogurtite 20. juubelit uute maitsete ja värske pakendikujundusega

JUUBEL! Alma tähistab klassikaliste jogurtite 20. juubelit uute maitsete ja värske pakendikujundusega

alma20_jogurtEEVeebruaris möödub 20 aastat ajast, mil Alma kaubamärgi all esimesed jogurtid Eesti kauplustesse müügile jõudsid. Juubelisünnipäeva tähistatakse kahe uue põneva maitse ning värske isuäratava pakendikujundusega.

Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul teevad uued jogurtid – virsik-crème brûlée ja kirsi-kaneeli – kummarduse armastatud maitsetele, millega algas Alma jogurtite edulugu.

„Esimene Alma jogurt, mis kaks aastakümmet tagasi poelettidele jõudis, oli just nimelt virsikujogurt, millele lisasime 2014. aastal tarbijate palava soosingu pälvinud mahedamaitselise magustoidu crème brûlée maitsenüansi. Lisaks panime kilosesse pakendisse traditsioonilise kirsijogurti, millele pakub vaheldust õrnalt kumav kaneeli maitsevarjund,“ ütles Kalbin.

1996-2016_metsmaasika

Alma ühekiloste klassikaliste jogurtite seeriasse kuuluvad lisaks uutele maitsetele legendaarne metsmaasikajogurt, mis on läbi aastate olnud tarbijate lemmik, kerge maitsestamata jogurt ning samuti suureks soosikuks kujunenud ahjuõuna jogurt. AC Nielseni 2015. aasta uuringu põhjal on Valio armastatuim jogurtitootja Eestis ning enim müüv toode jogurtite kategoorias on Alma metsmaasika-maitseline jogurt. Aastas toodetakse Valio Laeva tehases pea miljon pakki klassikalist ühekilost jogurtit.

1996-2016_ahjuouna

Esimesed 1kg jogurtid jõudsid Alma kaubamärgi all müügile juba 1996. aastal ning on tänini pakkunud Eesti peredele meeleolukaid hetki ja maitsvaid vahepalasid. Seetõttu käivitab Valio veebruaris kampaania, milles kutsub kõiki üles saatma oma toredaid jogurtiga seotud lugusid, mis pakuksid lõbusaid emotsioone, pajataksid mälestustest ja faktidest või paistaksid silma põneva retsepti poolest. „Meie jogurtimeistritel on jogurtite tootmise algusajast palju meeleolukaid mälestusi. Hea meelega kuulaksime ja jagaksime Laeva meierei jogurtimeistritega ka tarbijate lõbusaid lugusid esimestest jogurtiga seotud mälestustest ja maitseelamustest,“ rääkis Kalbin.

Lood, pildid ja videod on oodatud aadressil kampaania@valio.ee ning lisainfot algatuse kohta leiab aadressil www.alma.ee/kampaania.

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid. Peamiselt Kesk- ja Lõuna-Eesti farmide toorpiimast valmistatud Valio Eesti tooteid leiab ka Lätist, Leedust, Itaaliast, Rootsist ja Ameerika Ühendriikidest. Rohkem kui 360 töötajaga Valio Eesti on juhtivaid kohalikke toorpiima kokkuostjaid, piimatoodete, sh juustude, eksportijaid ning Võru ja Laeva üks suurimaid tööandjaid. Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga