Avaleht Toode KULDNE! Enim ihaldatakse kuldseid nutitelefone
KULDNE! Enim ihaldatakse kuldseid nutitelefone

KULDNE! Enim ihaldatakse kuldseid nutitelefone

PinkSamsungi andmetel on Baltimaades kõige populaarsem mobiiltelefonide värv kuldne – ligi 50% uutest nutitelefonidest ostetakse just selles toonis. Tarbijate eelistuste tõttu täiendas Samsung hiljuti ka Galaxy S7 ja S7 edge värvivalikut roosakas kuldse tooniga, mis on nüüdsest saadaval ka Eestis.

Samsungi andmetel on kuldses värvitoonis telefonid osutunud oodatumast populaarsemateks ning kuldses variatsioonis mobiiltelefone eelistavad eelkõige naised, samuti on need ihaldatud millenniumi põlvkonna ehk Y-generatsiooni seas.

“Kuulame aktiivselt tarbijate soove, millele püüame võimalusel vastu tulla. Nii näiteks on Samsungi uued telefonid taas veekindlad ning varustatud SD kaardi pesaga. Jälgides tarbijate eelistusi kuldsete toonide osas, otsustasime täiustada Galaxy S7 seadmete valikut uue variatsiooniga – roosakas kuldse tooniga,” rääkis Samsung Eesti juht Toomas Tiits.

“Roosakas kuldsete telefonide näol on tegemist ennast juba edukalt tõestanud Galaxy S7 ja S7 edge mudelitega, mille disainimisel on lähtutud eelkõige trenditeadliku tarbija soovidest. Telefoni disainis kasutatud värvid helgivad justkui klaaspinna all valgustatuna, jättes seadme üldmulje samas peeneks ja väljapeetuks,“ lisas ta. “Samas tuleb rõhutada, et telefonide välimusele rõhku pannes pole Samsung teinud ühtki järeleandmist seadme kvaliteedi ja funktsionaalsuse osas,” kinnitas Tiits.

Pink2

Roosakas kuldse telefoni lisandumisel tootevalikusse on Samsungi nutitelefonide värvivalik kasvanud viie toonini. Lisaks roosale toonile on Galaxy S7 ja S7 edge saadaval musta oonüksi, kuldse plaatina, valge pärli ja hõbeda titaaniumi toonis.

20. aprillil Koreas debüüdi teinud Galaxy S7 ja S7 edge roosad telefonid on nüüdsest saadaval Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes. Telefonide hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost. Lansseerimisega kaasneb eripakkumine, millega saavad kõik kuni 3. juulini ostu sooritanud eestimaalased tasuta kaasa 64GB microSD mälukaardi.