Avaleht Toode LG pälvis preemiaid
LG pälvis preemiaid

LG pälvis preemiaid

55 tarbeelektroonikaväljaannet ühendava EISA kohtunikud tõstsid LG järjekordselt esile koduste meelelahutuslahenduste eest.

LG OLED teler AI ThinQ sai ära märgitud kui parim kõrgeima klassi OLED (organic light-emitting diodes) teler 2019-2020, mis on juba kaheksas aasta, mil LG on selles auhinnakategoorias pälvinud kõrgeima autasu. Selle aasta alguses iF disainiauhinna kuldpreemia võitnud 65-tollist E-seeria telerit toidab LG enda loodud teise põlvkonna α (Alpha) 9 Gen 2 nutiprotsessor. Täiustatud kiip pakub veelgi paremat pildi- ja helikvaliteeti, mida korrigeerib AI, luues kontrastse ja täpse värviväljenduse, mille poolest LG OLED-tehnoloogia tuntud on. EISA kohtunikud kiitsid ka 65E9 laitmatut kujundust, mis loob õhus hõljuva ekraani illusiooni.

OLED on ekraanitehnoloogia, kus süüdatakse iga piksel põlema kui omaette värviline LED-tuluke, LCD-ekraanitehnoloogiaga kasutatakse aga kogu paneeli tagant valgustavat taustvalgustust.

LG NanoCell AI ThinQ sai kõrgeima autasu kategoorias “Targa kodu teler” suurepärase heli ja kõrgetasemelise pildi eest. Kohtunikele avaldas muljet platvormi pakutav ülisujuv kasutajakogemus ning teleris sisalduvad Google Assistant ja Amazon Alexa.

LG Soundbar ja LG Xboom Go kaasaskantav kõlar võitsid autasud kategooriates “Parim ribakõlar” ja “Parim kaasaskantav kõlar”, mida võib pidada jagatud töövõiduks tipptasemel inglise audiotootja Meridianiga.

“On suur au, et meie uuenduslikud ekraani- ja audiolahendused on ära märkinud niivõrd austatud ja usaldusväärne organisatsioon kui EISA,” ütles LG Home Entertainment Company president Brian Kwon. “Teeme jätkuvalt investeeringuid innovatiivsetesse lahendustesse, et pakkuda tarbijatele tooteid, mis muudavad nende igapäevaelu paremaks.”

Kõiki EISA auhinnatud LG tooteid on võimalik näha 6.–11. septembrini Berliinis IFA konverentsil.