Avaleht Äri LINNADŽUNGEL I Luminor kutsub noori kandideerima tasustatud praktikakohtadele
LINNADŽUNGEL I Luminor kutsub noori kandideerima tasustatud praktikakohtadele

LINNADŽUNGEL I Luminor kutsub noori kandideerima tasustatud praktikakohtadele

Luminor kutsub noori kandideerima tasustatud suvepraktikaprogrammi „Jungle 2021“.

Programmi raames toimuv praktika algab 28. juunil sissejuhatava koolitusega ja kestab kaks kuud. Juba 1. juulil saavad praktikandid alustada tööd konkreetsetes programmides kas Eestis või mõnes teises Balti riigi filiaalis.

„Luminori praktikaprogramm „Jungle“ toimub juba kolmandat korda. Selle raames tutvustatakse üliõpilastele panga töökultuuri ja olemust,“ rääkis Luminori personalijuht Merike Kim.

Praegusel ajal, mil silmast silma kohtumised on piiratud, aitavad praktikat korraldada igapäevased digilahendused, mis võimaldavad tööd teha tõhusalt kodust. „Kuna me pakume laia valikut töövõimalusi panga eri struktuuriüksustes, saavad kõik osalejad valida koha, mis vastab nende kutsealastele huvidele ja oskustele,“ lisas Kim.

2019. aastal toimunud eelmise praktikaprogrammi järel said 17 osalejat Luminori tööle. Sel aastal pakub Luminor 28 praktikakohta, kuhu oodatakse kandideerima edasipüüdlikke ja uudishimulikke noori, kes oskavad hästi inglise keelt ning on valmis finantsmaailmaga lähemalt tuttavaks saama ja rahvusvahelises ettevõttes uusi kogemusi omandama.

Kandideerimine on avatud 7. maini. Suvepraktikat on võimalik läbi viia näiteks toodete ja pakkumiste, jaepanganduse ja klienditeeninduse, tehnoloogia ja projektijuhtimise ning ettevõtete ja krediidinõustamise valdkondades.