Avaleht Äri Luminor kutsub osalema investeerimismängus
Luminor kutsub osalema investeerimismängus

Luminor kutsub osalema investeerimismängus

Luminor kutsub kõiki huvilisi osalema investeerimismängus, kus on võimalik katsetada riskivabalt pensioni investeerimiskonto lahendust ja võita auhindu. Mängu eesmärk on pakkuda inimestele võimalust enne olulise otsuse langetamist proovida lahendust virtuaalrahaga ja pakkuda osalejatele teadmisi, kuidas investeerimisega vastutustundlikult oma tulevikuks valmistuda.

„Mäng on mõeldud kõikidele huvilistele, kes otsivad investeerimisplatvormi või -lahendust oma pensioniraha investeerimiseks,“ ütles Luminori investeerimistoodete juht Kaarel Keskküla. „Seejuures annab investeerimismäng kõikidele soovijatele võimaluse katsetada, mida kujutab endast virtuaalse pensioniraha iseseisev investeerimine ja jõuda selgusele, kas pensioni investeerimiskonto on nende jaoks õige lahendus. See on hea viis enne kaaluka otsuse tegemist riskivabalt oma teadmisi katsetada ja arendada, nii et julgustan kõiki mängus osalema.“

Mängu juurde käivad igakuised veebiseminarid, mille käigus jagavad spetsialistid muljeid mängust, analüüsitakse möödunud kuul tehtud tehinguid ja antakse nõu, kuidas pensionipõlveks vastutustundlikult valmistuda.

Registreerimine on avatud kuni 30. juunini ja mäng kestab 31. juulini. Mäng toimub Luminor Investori platvormil. Osalejatele antakse 25 000 eurot virtuaalraha. Eesmärk on luua vabalt valitud investeeringute abil parim pikaajaline strateegia selle kasvatamiseks. Osavõtt on kõigile tasuta. Selleks ei pea olema Luminori klient.

Iga kuu loositakse kõigi mängus osalejate vahel välja elektritõukeratas. Peaauhind, mille võidab parima pikaajalise investeerimisstrateegia looja, on 2000 eurot stardiraha Luminor Investori kontole ja investeerimiskonsultatsioon Luminori eksperdiga. Pikaajalise strateegia hindamine ei sõltu portfelli lõplikust kasvust mänguperioodil.

Parima investeerimisstrateegia valib žürii, kuhu kuuluvad Luminori investeerimis- ja riskianalüüsi tiimijuht Anton Skvortsov, finantsblogi Dividendinvestor.ee looja Märten Kress ja Luminori privaatpanganduse varahaldur Kalle Kose.