Avaleht Majandus MAAILMATASEMEL KINOTEHNIKA! Apollo Kino paigaldas Mustamäele maailmatasemel kinotehnika
MAAILMATASEMEL KINOTEHNIKA! Apollo Kino paigaldas Mustamäele maailmatasemel kinotehnika

MAAILMATASEMEL KINOTEHNIKA! Apollo Kino paigaldas Mustamäele maailmatasemel kinotehnika

Apollo KinoApollo Kino lõpetas eile oma peatselt Mustamäe keskuses avatava kino kõikides saalides maailmatasemel 4k resolutsiooniga projektorite, Dolby helisüsteemide ja tipptasemel ekraanide paigaldamise. Kokku investeeriti uue kino avamisse ligi 3 miljonit eurot.

Apollo Kino juht Mauri Dorbek ütles, et tehniliselt ollakse nüüd valmis 12. veebruaril Mustamäel avama Baltimaade moodsaimat kinokeskust. Tema sõnul on uue Apollo Kino kahes suuremas saalis Barco 4k laserprojektorid ja kõikides kuues saalis 4k-resolutsiooniga pildi edastamise võimalus. “Üheski teises meie regiooni kinos ei ole sellises mahus Barco laserprojektoreid ega uudseimat Dolby Atmos ruumilist heli,” märkis Dorbek ja lisas, et hetkel ei ole Soomes ega Lätis-Leedus laserprojektoreid ja Dolby Atmos 3D heli veel üldse.

Tänu täiesti uue kvaliteediga projektoritele muutub pilt teravamaks, kontrastsemaks ja sügavamaks – must on rohkem must, valge on rohkem valge, pilt on selgem ning kõik efektid, mis välja tulevad on inimesele hoomatavamad. Dolby Atmos helisüsteem loob aga liikuva heli, mis ringleb ümber publiku selliselt, et vaataja tunneb nagu kogu filmi tegevus toimukski tema ümber.

Apollo Kino Mustamäe on saanud ka erilised ja ülimugavad kõrge peatoega ergonoomilised istmed. Kinotoolis istudes on tavapärasest rohkem jalaruumi, seda eriti tagumistes Staari toolide ridades, kus toolidel on lisaks ka mootoritega jalatoed ja võimalus seljatoe kallet reguleerida. Istmete ja ekraani vahel on piisavalt ruumi mugavaks filmivaatamiseks ja iga istmerea kalle on häälestatud parima vaatenurga saavutamiseks.

Uuendusena on Mustamäe Apollo Kinos võimalik tasuda nii piletite kui suupistete ja jookide eest ka iseteeninduskassades, mis muudab kinokülastuse veelgi mugavamaks ja võimaldab kogu kinoelamust kogeda järjekorras seismata. Samuti saab kinopileti soetada loomulikult ka mobiilist läbi Apollo Kino nutirakenduse. Äpi abil on lisaks võimalik vaadata oma ostuajalugu, hoida pilk peal oma Apollo Klubi staatusel ja soodustustel, tutvuda kinokavadega ning vaadata filmitreilereid.

Apollo Kino tegutseb täna Tallinnas Solaris Keskuses seitsme ning suvepealinnas asuvas Pärnu Keskuses kolme kinosaaliga. Mustamäe Keskuses avatakse linnaosa ainuke 6 saaliga kino 12. veebruaril.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga