1. Avaleht
  2. Teenus
  3. UUS KAUPLUS I Mairika Juhandi: rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad
UUS KAUPLUS I Mairika Juhandi: rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad

UUS KAUPLUS I Mairika Juhandi: rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad

Stockmanni kaubamaja on alustanud Soomes sissetöötatud taaskasutussüsteemi hoogsat rakendamist, värvates koostööpartneriks ühe Eesti taaskasutuskaupluste säravama tähe, elustiilipoe RiiSaikel. 20. novembril avabki Stockmanni 5. korrusel uksed RiiSaikel x Stockmann ehk kauplus, kus müügil põnevad ja hinnalised rõivaesemed ning aksessuaarid.

Foto: Laura Nestor

„Stockmannis on jätkusuutlikkus ja taaskasutus alati au sees olnud ning see on ka meie klientide jaoks väga oluline teema – rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad ning neil peab olema järelturg. Stockmanni Helsingi ja Tampere kaubamajades on juba avatud Relove second-hand poed ning seda kontseptsiooni järgides otsustasimegi Tallinnas RiiSaikeliga koostöö kasuks. Meil on hea meel, et nüüd on klientidel Stockmannis uusi kollektsioone avastades võimalus tutvuda ka RiiSaikeli kvaliteetse ja eriti hoolikalt kureeritud taaskasutusse suunatud rõivavalikuga. RiiSaikeli klientidele saame omakorda pakkuda meie õmblusteenust, kui mõni ese uue omaniku järgi parajaks kohendamist vajab,“ ütleb Stockmanni müügidirektor Mairika Juhandi.

Rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad ning neil peab olema järelturg.

Foto: Laura Nestor

RiiSaikeli juht Riia Aigro on koostööst põnevil ja loodab, et Stockmanni katusekorrusele rajatud filiaal leiab ruttu tee nii seniste kui ka uute RiiSaikeli sõprade südamesse. “Kui meie esimene kauplus keskendub pigem tänavamoele ja erilistele leidudele taskukohase hinnaga, siis Riisaikel 2.0-i eesmärk on pakkuda taaskasutuse kõrgemat taset, mis on igati Stockmanni vääriline. Mis võiks olla veel parem kui eksklusiivne kaup eksklusiivses kohas, otse linna südames ja tuntud moebrändide keskel,” leiab ta.

Mis võiks olla veel parem kui eksklusiivne kaup eksklusiivses kohas, otse linna südames ja tuntud moebrändide keskel.

Foto: Laura Nestor

Jana Hallas poseeris modellina eksklusiivselt Riisaikli jaoks, kuna juhindub ka ise nii oma moeloomingus kui ka elu-ja mõtteviisis jätkusuutlikkusest ning tarbimise ohjeldamisest.

Foto: Laura Nestor

Jana ütleb: “Stiil on palju enamat kui välimus, see on pigem mõtteviis”.

Stiil on palju enamat kui välimus, see on pigem mõtteviis.

Foto: Laura Nestor
Head Uudised GoodNews