Avaleht Majandus Mupo kiidab: Bolt reageeris märkusele välkkiirelt
Mupo kiidab: Bolt reageeris märkusele välkkiirelt

Mupo kiidab: Bolt reageeris märkusele välkkiirelt

Munitsipaalpolitsei saatis möödunud nädalal teavituskirja firmale Bolt seoses talvist lumekoristust segavate tõukeratastega.

“Tõukerattad jäetakse tänavale suvalistesse kohtadesse, vahel isegi keset teed. Talviste lumeoludega seoses on neist saanud tõelised takistused nii jalakäijatele kui ka lumekoristusfirmadele,” ütles ameti juhata Aivar Toompere. “Kirjas palusime firmal kiiresti reageerida ja lume alla jäänud tõukerattad ära viia. Ega sahamees oma kabiinist lume alla mattunud tõuksi ei märka ja kõik, mis saha ette jääb lükatakse kokku. Tõukerattad võivad seeläbi saada tõelisi kahjustusi”.

Positiivse üllatusena reageeris Bolt märgukirjale väga kiirelt. Vastuses mupole öeldakse, et firma tegeleb olukorra kontrolli alla võtmisega koheselt ega too rattaid tagasi enne lume sulamist. Kui kuskil veel mõni tõuks tänavapildis nähtav on, siis ilmselt on tegemist mõne teise firma kergsõidukiga.

“See oli meeldiv üllatus, et Bolt pea välkkiirelt tegutsema asus. Viimasel ajal on meie koostöö muutunud vägagi konstruktiivseks  – nii taksonduse kui ka tõukerataste osas – ja selle üle on tõesti hea meel,” lisas Toompere.