1. Avaleht
  2. Majandus
  3. Saksa Takso kogus oma klientide abiga hoiukodude projekti toetuseks üle 400 euro
Saksa Takso kogus oma klientide abiga hoiukodude projekti toetuseks üle 400 euro

Saksa Takso kogus oma klientide abiga hoiukodude projekti toetuseks üle 400 euro

Saksa Takso kogus oma klientide abiga hoiukodude projekti toetuseks üle 400 euroTaksofirma Saksa Takso annetas SA TÜK Lastefondile 433,15 eurot, mis koguti koostööleppe raames kõigi maikuu jooksul tehtud taksotellimuste pealt. Annetusega toetab Lastefond puuetega laste hoiukodude projekti.

Koostöölepe nägi ette, et ajavahemikul 1. maist kuni 31. maini annetas ettevõte iga täitetud dišpetseri tellimuselt 0,05 eurot Lastefondile. Mais täitis Saksa Takso 8663 dispetšeri poolt antud tellimust, mis tegi annetatavaks summaks 433,15 eurot.

Annetatud summa suunatakse Lastefondi 2014. aasta põhikampaania «Unistuste puhkus» rahastamiseks, millega kogutakse raha raske ja sügava puudega lastele hoiukodude loomiseks. Esimene selline hoiukodu avati 17. märtsil Tartus ning järgmine juba juuni lõpus Pärnus.

Saksa Takso tegevjuht Andrea Green avaldab lootust, et oma pisikese panusega saab ka nende ettevõte puuetega lastele ja nende peredele abiks olla.

“Kõik inimesed väärivad väärikat elu, nii puuetega lapsed kui ka nende vanemad. Loodame, et meie ühine panust teeb nende perede elu veidigi rõõmsamaks,“ ütles Green.

Lisainfot Saksa Takso kohta leiad SIIT!

Head Uudised GoodNews