Avaleht Majandus Sports Direct laieneb Kristiinesse
Sports Direct laieneb Kristiinesse

Sports Direct laieneb Kristiinesse

sportsdirectTaskukohaseid spordi- ja vabaajatarbeid müüv Suurbritannia jaekett Sports Direct allkirjastas lepingu, mille kohaselt avatakse juba käesoleval aastal Eesti kolmas SportsDirect.com pood Kristiine Keskuses.

Kristiine Keskuse juht Mati Pops ütles, et Sports Directi lisandumine keskuse suurüürnike hulka on osa kesklinna suurima käibe ja külastajate arvuga kaubanduskeskuse uuendusplaanidest.

“Kristiine Keskus on linna parima asukohaga suur kaubanduskeskus ning oleme teinud viimaste aastate jooksul suuri investeeringuid, et muuta Kristiine võimalikult atraktiivseks ostu- ja ajaviitekeskkonnaks.

Tema sõnul on aga keskusel jätkuvalt arenguruumi, mistõttu plaanitakse lähiaastatel kaasata üha uusi tugevaid tõmbenumbreid nii tuntud kui ka avastamist väärivate kaubamärkide näol.

„Kristiine Keskus on alates selle avamisest 1999. aastal olnud Tallinna juhtiv moekeskus. Meie ambitsioon on see potentsiaal maksimaalselt realiseerida, et anda nii tallinlastele kui ka trenditeadlikele ostlejatele kõikjalt Eestist ikka ja jälle põhjust meie kaubavaliku ja teenustega tutvuma tulla,“ kinnitas Pops.

Sports Directi regiooni juht Remi Aare sõnul kavandas SportsDirect.com kolmanda kaupluse avamist ligi aasta, et leida parim võimalik asukoht.

„Uue kaupluse avamine oli meie jaoks väga kaalutletud otsus – me ei soovi laieneda hoogsalt, vaid targalt. Ajalooliselt tugev Kristiine Keskus sobib tänu oma heale asukohale ja tingimustele nii uute kui ka seniste klientide veelgi paremaks teenindamiseks suurepäraselt,“ sõnas Aare.

Kristiine Keskuse SportsDirect.com hõlmab 1400 m² suurust ala Kristiine keskuse teisel korrusel. Lähinädalatel algava kauplusepinna ettevalmistuse käigus ühendatakse Sports Directi kaubavaliku mahutamiseks mitmed senised väiksemad pinnad. Kristiine Keskuse SportsDirect.com avab uksed juba suve lõpus.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga