1. Avaleht
  2. Majandus
  3. TASUTA VEEBISEMINAR I Kuidas kasvatada kiirelt oma varasid, hoolimata vähesest kogemusest?
TASUTA VEEBISEMINAR I Kuidas kasvatada kiirelt oma varasid, hoolimata vähesest kogemusest?

TASUTA VEEBISEMINAR I Kuidas kasvatada kiirelt oma varasid, hoolimata vähesest kogemusest?

Starfish Academyl toimub homme, 23. veebruaril kell 18 tasuta veebiseminar, kus tippjuht, ettevõtja, isa, investor ning Starfish Academy Siseringi liige Priit Valk jagab enda kogemust, kuidas kasvatada kiirelt oma varasid, hoolimata vähesest kogemusest.

Kes on Priit Valk?

Priit on Rakverest pärit mees, kes on alati olnud tegus inimene. Tema motoks on, et kui midagi otsustab, siis selle ka ära teeb. Lapsena käis ta 7 aastat muusikakoolis, kuid hing ihkas ikka spordi poole. Sporti tehes sai mees juurde enesekindlust, sest see andis püsivust, sihikindlust ja järjepidevust. Vanemate soovitusel nooruk muusikakeskkooli siiski ei läinud, sest ta ise peab ennast rohkem reaalainete inimeseks. Kuid isa eeskujul õppis härra tööõpetuse õpetajas, sest sellel oli ka ettevõtluse taust taga. Õpetajaamet pakkus huvi, sest pedagoogil on pikk puhkus ja selle kõrvalt saab ise maja ning suvilat ehitada.

Priit Valk. Foto: erakogu

Priit lõpetas keskkooli, kui tuli Eesti kroon ning ajad muutusid ja enam ei soovinud ta tööõpetuse õpetajaks õppida. Seepärast võttis üliõpilane kõrvale halduse eriala. Tööle läks noormees alles 5. kursusel. Sellel ajal said noored ja kogenematud inimesed kõrgetele kohtadele.

Juhuse tahtel sai Priit valvetehnika firma juhiks. See oli suur väljakutse noorele mehele. Uju või upu. Priit ujus. 10 aastat töötatud, otsis mees uut väljakutset just enne 2008. aasta majanduskriisi. Tippjuhi väärtused ja motivatsioon lõid uue juhatuse pahviks ning uus ametikoht oli kindlustatud. Kuid endine tööandja pakkus mehele uut võimalust uuel ametil. Pereisa jäi samasse ettevõttesse.

Ettevõtlus töökoha kõrvalt

Priidu isiklik ettevõtluse pisik tuli tema vanematelt. Samal ajal, kui ta oli tippjuht, tegeles ta ka oma ideede ellu viimisega. Esimene äri läks vett vedama, sest kokkulepetest ei peetud kinni. Teine ettevõtmine läks paremini, kuid see ärimudel jäi lõpuks Eesti jaoks väikseks. Priit oli mugavustsoonis ja sai piisavalt palka, et kõikide hobidega tegeleda ja enda ettevõte uuesti käima lükata. Ta tundis, et oli iseenda edu ohver.

Ka esimesed krüpto investeeringud ei õnnestunud. Mis kergelt tuleb, see kergelt läheb. Õppetund saadi kätte.

Priit sattus Intensiivkursusele tänu oma naisele, kes talle selle sünnipäevaks kinkis. Ta sai selgeks, mis on erinevad varaklassid ning teda paelus kinnisvara. Härra Valk on täiesti tavaline inimene, kes tänaseks päevaks üürib välja 11 korterit.

Veebiseminaril saab teada:

  • Kuidas saavutada kiiret edu, hoolimata vähesest kogemusest
  • ​Kuidas luua endast parim esmamulje, et ennast edukalt “müüa” ja kaasata raha
  • Kuidas leida pere, hobide ja täiskohaga palgatöö kõrvalt aega enesearenguks ja investeerimiseks
  • ​Kuidas luua toimiv ärisüsteem, millest Sa ise saad rahulikult välja astuda, ja miks see hea on
  • ​Praktilise tööriista esimese sammu astumiseks majandusliku iseseisvuseni.
  • Rohkem infot SIIT!
Head Uudised GoodNews