Avaleht Majandus Tiit Pruuli ostis portaali Reisiguru
Tiit Pruuli ostis portaali Reisiguru

Tiit Pruuli ostis portaali Reisiguru

Go Traveli nõukogu esimees ja turismikogukonnalt 2018. aastal reisiguru tiitli pälvinud Tiit Pruuli omandas portaali Reisiguru.ee, millega reisibüroo laiendab haaret elamusreiside turul.

„Olen viimastel aastatel tegelenud rohkem iseenda ja sõprade reiside organiseerimisega. Nüüd, kui Bellingshauseni polaarekspeditsioon läbi hakkab saama, tahan elamusreiside sektori Go Travelis taas olulisele positsioonile tõsta,“ selgitas Tiit Pruuli. „Me loome tegusa ja motiveeritud meeskonna, kes hakkab kokku panema seikluslikumaid ja põnevamaid reise.”

Täna on Go Traveli müügis suur osakaal puhkusepakettidel, seda just eestimaalaste poolt armastatud sihtkohtadesse, nagu näiteks Türgi, Egiptus ja Kreeka. „Selle kõrval hakkame pakkuma ka täiesti uudseid sihtkohti ja formaate ning väga erinevate reisihuvidega inimestele, olgu selleks džunglimatk Paapua Uus-Guineas, kultuurireis maiadealale Guatemalas või hoopis mägironimine Prantsusmaa imeilusas Verdoni kanjonis,“ märkis Go Traveli nõukogu esimees.

Pruuli sõnul pakub Reisiguru selleks suurepärast võimalust, sest tegu on keskkonnaga, mis koondab kogu maailma reisiinfot ja sisaldab hulgaliselt reisiideid. “Reisiguru on detailirohke ja hästi väljatöötatud platvorm, millele hakkame nüüd oma ideid veelgi juurde ehitama,“ lisas Pruuli.

Reisigurusse koondab Go Travel kogu elamusreisideks vajaliku info reisiidee ammutamisest kuni teostuseni välja, tehes reisi korraldamise võimalikult lihtsaks. Nii näiteks saab keskkonna kaudu valida välja meelepärase sihtkoha, broneerida majutust, osta lennupileteid, rentida autot, vormistada reisikindlustust jpm. Go Traveli enda veebilehelt leiab reisihuviline laia paketireisidevaliku, mis on turvaline ja kindla peale lahendus mugavaks puhkuseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga