Avaleht Majandus Tradehouse laieneb! Uue tegevjuhina naaseb ettevõttesse Laura Kuldkepp
Tradehouse laieneb! Uue tegevjuhina naaseb ettevõttesse Laura Kuldkepp

Tradehouse laieneb! Uue tegevjuhina naaseb ettevõttesse Laura Kuldkepp

Eesti juhtiva ilutoodete jae- ja hulgimüüja Tradehouse tegevjuhi ametikohale astub alates juulist Laura Kuldkepp, kes naaseb ettevõttesse pärast hiljutist BaltCap’i enamusosaluse omandamist, et viia ellu omanike plaanid laieneda uutele turgudele.

“Oma eelneva ettevõttes töötatud aja jooksul olen näinud Tradehouse’i kiiret kasvuaega Eesti turul, kui ehitati üles hulgi- ja jaevõrk, seal hulgas e-kanalid, mis tänases majanduskeskkonnas on meie strateegiline tugevus turul,” rääkis 1. juulil Tradehouse tegevjuhi ametikohale naasev Laura Kuldkepp.

Laura töötas ettevõttes algselt turundus- ning hiljem tegevjuhina kokku seitse aastat, kuid eelmise aasta märtsis lahkus eesmärgiga koguda energiat ja keskenduda perele.

“Täna on Tradehouse’il ees uus kasvuetapp, mille eestvedamine on mulle erialaselt põnev väljakutse. Oluliseks toeks on BaltCap’i kui finantsinvestori kogemus e-kaubanduse valdkonnas ning lai võrgustik üle Baltikumi- ja Põhjamaade,” lisas Laura Kuldkepp.

BaltCapi investeeringute juhi ja Tradehouse’i nõukogu esimehe Sten Sontsi sõnul on Tradehouse’i omanikel ühine visioon tugevdada liidripositsiooni Eesti turul ning viia tänaseks edukalt tõestanud ettevõtte kontseptsioon välisturgudele.

Sten Sonts tänab eelnevalt tegevjuhi ametiülesandeid täitnud  Terje Eichelmanni tehtud töö ja panuse eest.

BaltCap omandas enamusosaluse Eesti ilutoodete jae- ja hulgimüügiettevõttes Tradehouse tänavu jaanuaris. Ettevõtte asutajad, Avo ja Angela Kivimaa, jätkavad ettevõttes vähemusosanikena.

2002. aastal asutatud Tradehouse on Põhjamaades tegutsev professionaalsete ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Tradehouse’i ärimudelisse kuulub valdkonna juhtiv e-pood, viis ilukaubamaja ning multifunktsionaalne konverentsi- ja koolituskeskus Eestis. Tradehouse’i aastakäive moodustab 20 miljonit eurot, ettevõte annab tööd enam kui 110-le inimesele.