Avaleht Toode Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat
Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat5Canon tutvustab täna täiesti uue kontseptsiooniga kaamerat PowerShot N100 – nende esimest kompaktkaamerat, millel on nii ette- kui ka tahapoole suunatud objektiiv, võimaldades pildistamishetkel jäädvustada mõlemal pool kaamerat toimuvat. Kaameras kasutusel olevad optilised tehnoloogiad sarnanevad tuntud PowerShoti S-sarjas leiduvatele, andes tulemuseks väga hea kvaliteediga pildid.

Topeltjäädvustuse abil salvestab PowerShot N100 kaamera taga asuva objektiivi abil pildile või videosse lisaks kaamera ees toimuvale ka iga fotograafi emotsiooni ning kombineerib need võtted esimese kaameraga salvestatud stseenidega. Canoni hübriid-automaatfunktsioon jäädvustab videole neli sekundit enne ja pärast pildistamishetke. Seejärel kombineerib PowerShot N100 nutika hübriid-automaatrežiimi ja topeltjäädvustuse funktsiooni ning salvestab ka pildistaja ilme automaatselt kaks sekundit enne ja pärast päästikule vajutamist. Lõpuks ühendatakse need klipid üheks videoklipiks (eraldusvõimega 720p.

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvatUus esiletõstetud hetkede režiim on tööriist, mis aitab lugu jäädvustada hõlpsalt ilma töötlemisvajaduseta . See režiim redigeerib automaatselt kõik lood, muutes need üheks mälestusväärseks videoalbumiks, mida saab korduvalt vaadata ja ka teistega jagada. Kaamera analüüsib pilte ainulaadse algoritmi ja võimsa protsessori DIGIC 6 abil, et luua salvestustest teema, kuupäeva või isegi kaameras registreeritud nägude järgi esiletõstetud videoalbumeid. Jäädvustatud hetki on võimalus igal ajal uuesti vaadata, kasutades spetsiaalset lemmikute nuppu, mis lisab videotele ja piltidele vastava
sildi ja paigutab need esiletõstetud albumisse.

PowerShot N100 WiFi-funktsiooniga on tehtud salvestuste jagamiseks on võimalik neid juhtmevabalt otse sotsiaalvõrgustikesse üles laadida.

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat3Nutitelefoniga ühenduse loomiseks on olemas kohandatav NFC-toega mobiilseadmega ühendamise nupp, mis võimaldab kiirelt ühenduse luua ja Canoni rakendusega CameraWindow jagama asuda. Mobiilseadmega ühendamise nupp võimaldab oma materjali CANON iMAGE GATEWAY kaudu ka pilvsüsteemidesse (nagu nt Google Drive või Flickr) saata. CameraWindow rakendusega saab
PowerShot N100 kaamera kõige sagedamini kasutatavaid funktsioone nagu suum, välk, katik ja viitaeg ka otse nutitelefoni ekraanilt kaugjuhtida. Antud võimalus sobib näiteks grupipiltide tegemiseks või kui on vaja suuremat diskreetsust eluslooduse jäädvustamiseks.

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat2Ka nõrgas valguses loomulike piltide tegemine on lihtne tänu Canoni HS-süsteemile, mis on kombinatsioon võimsast DIGIC 6 protsessorist ja 12,1-megapikslisest 1/1,7-tüüpi ülitundlikust CMOS-sensorist. Kaamera PowerShot N100 objektiiv pakub paindlikkust laiuvate maastike jäädvustamiseks 24 mm ülilainurgaga ning kaugetele kaadritele lähemale pääsemiseks 5-kordse optilise suumiga. Tahapoole suunatud kaadritagusel kaameral on lai 25 mm objektiiv, mis töötab samaaegselt eesmise kaameraga ning on piisavalt lai, et jäädvustada kaamera taga toimuv. Valdkonna juhtiv Canoni optiline pildistabilisaator ja intelligentne pildistabiliseerimistehnoloogia tagavad teravad ja selged tulemused ning tänu dünaamilisele pildistabiliseerimisrežiimile on isegi liikumise pealt jäädvustatud pildid ja videod selged.

Uus Canon PowerShot N100 salvestab üheaegselt mõlemal pool kaamerat toimuvat4Tänu kaamera PowerShot N100 piltide täiustamiseks mõeldud automaatrežiimide laiale valikule on võimalik lisada fotodele erinevaid efekte. Esiplaanil oleva jäädvustamiseks saab tausta hägustamise efektiga luua väikese teravussügavusega tausta, jättes mulje peegelkaameraga jäädvustatud pildist. Piltidele saab kunstilisust lisada ka loomingulise võtterežiimiga, mis võimaldab samast pildist moodustada kuus erinevat versiooni. Enne pildistama asumist saab valida 46 erineva loomingulise efekti seast, mis jagunevad nelja kategooriasse: monokroomne, retro, eriline ja loomulik.
Kõiki sätteid saab reguleerida 7,5 cm (3,0 tolli) ülestõmmatavalt puuteekraanilt, mis võimaldab paljusid erinevaid ja ainulaadseid võttenurki kasutada.

PowerShot N100 põhiomadused:

  • Topeltjäädvustus koos tahapoole suunatud kaadritaguse kaameraga
  • HS-süsteem suurepärasteks tulemusteks nõrgas valguses
  • Valgusjõuline intelligentse pildistabilisaatori ja 5-kordse suumiga ülilainurkobjektiiv
  • Lihtne albumite loomine esiletõstetud hetkede funktsiooniga
  • NFC-toega WiFi
  • Suur ülestõmmatav puuteekraan
  • Topeltjäädvustusega hübriid-automaatrežiim
  • Loomingulised režiimid