Avaleht Äri VIDEOINTERVJUU I Kuidas jõudis krüptorahanduse ekspert vaimse teeni?
VIDEOINTERVJUU I Kuidas jõudis krüptorahanduse ekspert vaimse teeni?

VIDEOINTERVJUU I Kuidas jõudis krüptorahanduse ekspert vaimse teeni?

Asse Sauga on Change Invest nõukogu liige, Eesti Krüptoraha Liidu kaasasutaja, infotehnoloogia taustaga krüptorahanduse ja plokiahela ekspert, investor, koolitaja ja konsultant. Ta on töötanud IT-firmas Microlink ja Rahandusministeeriumis ning LHV palkas ta esimese pangana maailmas plokiahela eksperdiks. Ta on kirjutanud ka raamatu “Kõik sai alguse Bitcoinist”. Et hoida tasakaalu, püsib Asse ka vaimsel teel ning on Moodsa Müstikakooli tervendaja ja spirituaalne giid.

Suurbritannia ja Euroopa Moodne Müstikakool tegi Assega intervjuu, kus Asse räägib lähemalt finantsmaailmast, krüptorahast, plokiahelast ning sellest, kuidas Müstikakool on mõjutanud tal tema elualadel edu saavutada.

Vaata põnevat intervjuud!

Asse talks cryptocurrency, block chain & mystery school path

Asse talks cryptocurrency, block chain & mystery school path …Asse Sauga is a cryptocurrency and blockchain expert with IT background, investor, trainer, consultant, supervisor board member of Change invest and co-founder of Estonian Cryptocurrency Association. He has been published first estonian language book about introduction into the Bitcoin and cryptocurrencies, which second version is available in english in Amazon stores: “The Bitcoin wave! Catch the wave and learn to surf it! Additionally to keep the balance between earthly and spirituality, have Asse always being active in a spiritual path and today he is a Healer and Guide in a Modern Mystery School and he helps people to remind who they are and empower and discover their potential.

Posted by Modern Mystery School UK & Europe on Teisipäev, 1. September 2020

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga