Avaleht Toode Cat toob turule esimesed täielikult antibakteriaalsed mobiiltelefonid
Cat toob turule esimesed täielikult antibakteriaalsed mobiiltelefonid

Cat toob turule esimesed täielikult antibakteriaalsed mobiiltelefonid

Mai keskpaigast tulevad müügile esimesed täielikult antibakteriaalsed mobiiltelefonid Cat S42 H+ ja Cat B40 4G, mis on mõlemad täiustatud antimikroobse tootekaitsega.

S42 korpuse kõik väliskomponendid on kaetud antimikroobse hõbeioonse lisaainega Biomaster, mis pärsib bakterirakkude paljunemist 15 minuti jooksul üle 80% ja 24 tunni jooksul 99,9%. Telefoni saab tervenisti panna sooja seebivette ja korduvalt pesta. Sama lisaainega B40 on 4G-funktsiooniga nuputelefon, mis pakub kõneühendust ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

„Üks põhjustest, miks telefonid on nii mustad, on nende toodetud soojus. Bakterid paljunevad kiiremini soojas keskkonnas ja me võtame telefonid alati endaga kaasa, kõikidesse kohtadesse, kus me elame ja töötame, alati uusi saasteaineid peale korjates,“ ütles Bullitt Groupi tooteportfelli asepresident Peter Cunningham.

Praeguse pandeemia tõttu pole hügieen kunagi varem olnud olulisem. Maailma Tervishoiuorganisatsiooni sõnul on mobiiltelefonid potentsiaalsed viiruste edasikandjad.