Avaleht Koos koroonast üle ETTEVÕTJATELT ETTEVÕTJATELE I Tasuta online-koolitus: internetiturundus ja digistrateegia, 2. osa
ETTEVÕTJATELT ETTEVÕTJATELE I Tasuta online-koolitus: internetiturundus ja digistrateegia, 2. osa

ETTEVÕTJATELT ETTEVÕTJATELE I Tasuta online-koolitus: internetiturundus ja digistrateegia, 2. osa

Riigis kehtestatud eriolukord on mitmed kaupmehed oma tuleviku pärast muretsema pannud ja reedest kehtima hakkav kaubanduskeskuste sulgemise nõue toob osale neist muret veelgi juurde. Kuidas maksta palgad ja ettevõtet elus hoida on põhiküsimus ilmselt paljudele neist.

Viljandimaa ettevõtja ja koolitaja Rode Luhaäär on koos ettevõtlike noorte ühenduse JCI Viljandimaaga kokku pannud tasuta internetiturunduse ja digistrateegia koolitustesarja, mille teine osa jõuab huvilisteni juba sellel neljapäeval.

“Kui inimesed kaupleja juurde ise kohale minna ei saa, siis on müük veebikeskkondades ainus lahendus. Aga see, kuidas sealses meeletus infovoos kliendile silma jääda, on juba kunst. Õnneks küll õpitav kunst ja just see, mida ma 10 aastat ettevõtluskõrgkoolis Mainor tudengitele olen õpetanud,” ütles Luhaäär.

“Praegu on kodanikualgatusel väga suur tähtsus. Selline kriis mõjutab meid kõiki ning seda olukorda saame pehmendada ainult kokku hoides ja teineteist toetades. Igaüks peaks aitama sellega, millega vähegi saab. Eelkõige muidugi sellega, et püsime kodus, kuid iga väike lisapanus on oluline. Kes oskab, mängib pilli ja laulab, et karantiini ajal ka meelelahutust oleks ja kes seda ei oska, see panustab muul moel. Meie oleme valinud inimeste koolitamise,” tõi välja koolituste projektijuht ja JCI Viljandimaa president Jaana Hinno.

Et mitte ilma asjata rahva sekka minna, selleks ehitati koolitusstuudio kodustest vahenditest. Esinejat valgustavad lambid on tegelikult mõeldud ehituseks, kuid tükikese küpsetuspaberi abiga saab neist täiesti töökindlad stuudiolambid. Tehnilise lahendusega tuli appi Viljandi kutsekool.

Viljandi linnapea Madis Timpsoni 24. veebruaril peetud kõnes rõhutatud kogukonda panustamine on saanud reaalsuseks. Inimesed leiavad võimalusi, kus seljad kokku panna ja panustada.

“Ma usun, et veebimüüki ja -turundusse panustamine on see, mis aitab praegu paljudel ettevõtetel kriisi üle elada ja ka hiljem kasvada,” ütles Luhaäär. “Kui kasvõi mõni ettevõte meie koolitustest abi saab, oleme juba rahul, aga piiri ette ei pane – kui saaks, siis aitaks kõiki.”

Neljapäeval, 26. märtsil kell 19.00 saavad kõik huvilised vaadata koolituse otseülekannet Rode Luhaääre Facebooki lehelt.

Koolitus on tasuta ja ülekande ajal on väga oodatud kõikide osalejate küsimused.

Rohkem infot leiab aadressilt www.rodeluhaaar.com.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga