Avaleht Koos koroonast üle SOODSAD PAKKUMISED I Stockmanni Hullud Päevad toimuvad seoses eriolukorraga sel kevadel e-poes
SOODSAD PAKKUMISED I Stockmanni Hullud Päevad toimuvad seoses eriolukorraga sel kevadel e-poes

SOODSAD PAKKUMISED I Stockmanni Hullud Päevad toimuvad seoses eriolukorraga sel kevadel e-poes

Seoses koroonaviirusest tingitud eriolukorraga toimuvad Hullud Päevad sel kevadel ajavahemikus 25.03-05.04 e-poes.

“Hullud Päevad on populaarne kampaania, mis toob tavaliselt kokku suurel määral inimesi. Me soovime omalt poolt vähendada riske koroonaviiruse levikuks. Nii suunamegi oma kliente tegemaks Hullude Päevade ostud sel kevadel e-poest ning selleks, et kõik saaksid oma soovitud kaupa tellida, oleme pikendanud kampaania perioodi 2 nädalani. Meie klientide ja töötajate turvalisus on meile esmatähtsad”, ütleb Katre Uibomäe, Stockmanni turundus ja kliendikogemuse juht.

Hullude Päevade e-poe aadress on crazydays.com. Soovide nimekiri on juba avatud ning ostud saab sooritada kampaania aegadel, alates 25.03, kui hommikul kell 7.00 e-pood avaneb. Igal õhtul kell 18.00 lisanduvad õhtuhitid.

“E-pood on inglise keelne, kuid sellest ei tasu lasta heidutada, kõik tooted, mida kliendid näevad, on Eestis kättesaadavad. Mugavuse huvides lisasime kaardimaksele lisaks võimalusele ka pangalingi kaudu arve tasuda. Lisaks kinnitame, et e-poest tellitava kauba pakendamisel on meil ranged hügieeninõuded, nii et kaupa kätte saades saavad meie kliendid olla rahulikud ning avada pakid julgelt ” jätkas Uibomäe

Sammud hügieeni tagamiseks

Stockmann on oluliselt tõhustanud hügieeni toiminguid oma kaubamaja territooriumil, tagades sealjuures kõikidele töötajatele ja rentnikele vajalikud vahendid pidevaks käte desinfitseerimiseks.

“Hetkel on meie kaubamaja avatud ning teenindab edasi kõiki kliente, kes meid külastavad, nagu ka teised jaemüügiga tegelevad ettevõtted. Klientide külastusaegade eelistustele tuginedes lühendasime alates 18. märtsist ajutiselt lahtiolekuaegu. Oma klientide ja töötajate tervise huvides oleme ajutiselt peatanud jumestusteenuste pakkumise kosmeetikaosakonnas. Ühtasi paneme veelgi enam fookust meigitoodete näidiste eest hoolitsemisele. Seetõttu on hetkel lubatud meigitoodete testimine vaid puhtale salvrätikule või konsultandi juhendamisel. Võimaluse korral palume eelistada kauba eest tasumisel kaardi- või viipemakseid,” jätkab Uibomäe.

Stockmann jätkab koroonaviirusest tingitud olukorra reaalajas jälgimist ning viib sisse muudatusi vastavalt tervishoiu ekspertide ja valitsuse suunistele.

Stockmann AS on Soome kontserni kuuluv premium kaubamaja Tallinna kesklinnas, mis pakub mitmekülgseid ja kõrgkvaliteetseid moe-, ilu- ja kodu ja toidukaupu heaks eluks. Stockmanni eesmärgiks on inspireerida oma kliente tegema kiire elutempo kõrval jätkusuutlikke ja vastutustundlikke otsuseid. Lisaks Tallinnale asub üks Stockmanni kaubamaja Riias ja viis Soomes.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga