Avaleht Majandus Tallinna Ettevõtluspäev pakub palju kasulikku
Tallinna Ettevõtluspäev pakub palju kasulikku

Tallinna Ettevõtluspäev pakub palju kasulikku

Tallinna Ettevõtluspäev pakub palju kasulikkuHomme toimub taas Tallinna Ettevõtluspäev– programmi mahub ligemale 50 erinevat loengut, seminari, koolitust ja töötuba. Kogu ettevõtluspäeva programm on tasuta ja seega tasub kasutada võimalust värskendada nii teadmisi kui kontakte.

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab tänavu juba 11. ettevõtluspäeva, mis on ettevõtjate ja spetsialistide seas väga hinnatud ja oodatud üritus, sest mitmete seminaride kohad täituvad mõne tunniga.

Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu märkis, et tänavu on ettevõtluspäeva läbivaks teemaks „nutikas äri“, mis käsitleb ettevõtlust uute konkurentsieeliste leidmise ning lisandväärtuse loomise vaatevinklist, hõlmates nii näiteid ja soovitusi turuvõimaluste leidmiseks, ambitsioonikate ärimudelite rakendamiseks kui sektorispetsiifilisi teadmisi ettevõtte kasvu tagamiseks. „Kiiresti muutuvas ajas ja tehnoloogia võidukäigu ajastul on nutikus ja uudsus üks olulisemaid märksõnu ettevõtluse arendamisel ja konkurentsis püsimisel,“ sõnas Sarapuu. „Nii tutvustataksegi ettevõtluspäeval kavalaid müügivõtteid ja erinevaid nupukaid lahendusi.“

Homse ettevõtluspäeva keskuseks on Viru Konverentsikeskus ning ka fuajeesse on üles seatud infolauad, kus saab suhelda erinevate ettevõtete esindajatega. Programm on väga mitmekesine ja suunatud erinevate valdkondade ettevõtjatele ja spetsialistidele, nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele ettevõtjatele.

Ettevõtluspäevale järgneb 2. oktoobril Noorte Ettevõtluspäev, mis on oma teemadevaliku poolest mõeldud rohkem noorele ettevõtlushuvilisele ja alustavale ettevõtjale, keskendudes näiteks ettevõtlusvormi valikule, turunduskanalite võimalustele, meeskonna loomisele, toetusvõimalustele ja edulugudele. Muuhulgas on programmis alati mõned üritused ka koolinoortele, sest uue ettevõtjate põlvkonna kasvatamine algab koolipingis.

Ettevõtluspäeva tipphetk saabub Tallinna ettevõtlusauhindade üleandmise pidulikul vastuvõtul 2. oktoobril, kus Tallinna linn tunnustab aasta silmapaistvaimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtjatevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtjat, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtjat ning vastutustundliku ettevõtja kategoorias keskkonnasõbralikumat ettevõtjat ökouuenduse eriauhinnaga. Lisaks antakse üle ka auhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöötöödele Eesti Kunstiakadeemiast, Tallinna Tehnikaülikoolist, Tallinna Ülikoolist ja SA-st Eesti Rakenduskõrgkoolid.

Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis.

Ettevõtluspäeva programmi ja ajakava leiab ettevotluspaev.tallinn.ee

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga