1. Avaleht
  2. Uudis
  3. AASTA JÕULUPUU I Esita oma jõulupuu kaunima jõulupuu konkursile
AASTA JÕULUPUU I Esita oma jõulupuu kaunima jõulupuu konkursile

AASTA JÕULUPUU I Esita oma jõulupuu kaunima jõulupuu konkursile

1. detsembril algas üle-eestiline kaunima jõulupuu konkurss, millele laekunud töödest valitakse kolme kategooria võitjad: „Aasta jõulupuu“, „Kõige erilisem jõulupuu“ ja „Rahva lemmik“. Võitjad pälvivad ehitusmaterjalide ja aiakaupade kaupluse Bauhofi preemia.

Foto: Freepik

Ehteis ja särav jõulupuu loob pimedatesse detsembrikuu õhtutesse helgust. Kui varem toodi jõulupuu tuppa vahetult enne jõulupühi, siis aasta-aastalt otsivad inimesed jõulutunnet varem. Bauhofi möödunud aasta müügistatistika näitab, et inimeste huvi jõulupuude vastu hakkab kasvama novembris ning suuremad jõulufännid viivad jõulupuu koju esimese advendi nädalavahetusel.

Kui varem toodi jõulupuu tuppa vahetult enne jõulupühi, siis aasta-aastalt otsivad inimesed jõulutunnet varem.

Foto: Freepik

 „Selleks, et tunnustada Eesti elanike kauneid jõulupuid, kutsume sel aastal esitama oma ehitud puusid kaunima jõulupuu konkursile,“ sõnas Bauhofi müügi- ja turundusjuht Marge Kikas. „Igas kodus on jõulupuu erinev ja omanäoline, tuues hinge rahu ja olles lahutamatuks osaks pühade võlust. Algatatud konkursiga tahame seda tunnet veelgi kasvatada ja premeerida võluvamaid uhke tiitli ja auhindadega.“

Igas kodus on jõulupuu erinev ja omanäoline, tuues hinge rahu ja olles lahutamatuks osaks pühade võlust.

Foto: Freepik

Bauhof ootab konkursile pilte kaunistatud jõulupuudest. „Oodatud on traditsioonilised ehtekombinatsioonid, innovaatilised materjalid, säravad valguslahendused ja loovad üllatused, mida me võib-olla oodatagi ei oskaks,“ rääkis Marge Kikas.

Foto: Freepik
  • Konkursil osalemiseks tuleb saata oma ehitud jõulupuust foto hiljemalt 11. detsembril aadressile: konkurss@bauhof.ee ning märkida ära nimi, telefoninumber või e-posti aadress ning kuuse asukoht (kohanimi).

Žürii selgitab välja parimad konkursi jõulupuud, mille TOP10 laetakse 13. detsembril Bauhofi Facebook keskkonda rahvale hääletuseks. Hääletus kestab 20. detsembrini. Kõikide kategooriate võitjad kuulutab žürii välja 21. detsembril.

TOP10 laetakse 13. detsembril Bauhofi Facebook keskkonda rahvale hääletuseks. Hääletus kestab 20. detsembrini.

Foto: Freepik

Parimate välja selgitamisel jälgib žürii konkursil osalejate loovust. „Kindlasti hakkab siin rolli mängima, kuidas on inimesed kasutanud erinevaid värve ja detaile,“ selgitas Marge Kikas. Konkursi žüriisse kuuluvad Bauhof Group AS ja Artus Pro OÜ eksperdid.

  • Konkursi võitjaid premeerib Bauhof ehituspoe kinkekaartidega ning „Aasta jõulupuu“ võitjale on Artus Pro lisaauhinnana välja pannud välivalgustusketi.
Head Uudised GoodNews