Avaleht Majandus LHV avas oma uue välimuse ja sisuga veebilehe
LHV avas oma uue välimuse ja sisuga veebilehe
Majandus
0

LHV avas oma uue välimuse ja sisuga veebilehe

0

lhvLHV avas täna oma uue välimuse ja sisuga veebilehe lhv.ee, mis on varasemast mugavam, hästi kasutatav kõikidest seadmetest ja lähtub kujunduses uuest visuaalsest keelest.

“Oleme uue ajastu pank ja meie jaoks on e-kanalid põhiliseks kliendiga suhtlemise kanaliks. Ka seekordse veebiuuenduse eesmärk on parandada klientide online kasutuskogemust. Kodulehekülje parandatud arhitektuur võimaldab lisandunud finantsteenuste hulgast otsitavat lihtsamini leida. Uus koduleht on kohanduv, mis tähendab, et seda saab nüüd vaadata mugavalt kõikidest nutiseadmetest, nii telefoni, tahvli kui ka kuvari ekraanilt. Lisaks järgib stiilse disainiga koduleht LHV uut visuaalset keelt,” kommenteeris LHV kommunikatsioonijuht Priit Rum.

Mis on uus?

  • Kodulehe kujundus. Veeb on muutunud kompaktsemaks, värvilahendustelt rahulikumaks ja järgib LHV uut pildikeelt.
  • Kodulehe sisu muudeti ajakohasemaks ja selgemaks.
  • Kohanduv ehk ’responsive’ veeb. Uus veeb on üles ehitatud tänapäevasele kliendikasutusele. Kliendid külastavad veebi erinevate nutiseadmetega ja uut kodulehte saab erinevatelt seadmetelt kasutada.
  • Internetipanka sisselogimise riba on saanud uue kujunduse. See on esilehel alati avatud, teistel külgedel saab selle avada nupust „Sisene“.
  • Peamenüüdes on muutunud alajaotuste nimetused.
  • Eristatud on sektsioonide pealehtedel selgemalt, millised tooted on era- või ärikliendile.
  • Eemaldati kodulehe vasakpoolne alammenüü. Selle asemel kasutatakse mega-menüü lahendust, mis avaneb peamenüüle klikkides.
  • Teenuste tootelehed on uue kujundusega. Vahelehtede asemel kasutatakse ühe lehekülje lahendust. Lihtsamaks navigeerimiseks on lehel nö kleepuv menüü, mis aitab lehekülje kerimisel kiirelt navigeerida.
  • Veebil on uus, tänapäevane jalus, kus on olulisem info ja kontaktid kiirelt leitavad.

LHV varasem veebikülg loodi kuus aastat tagasi. Selle aja jooksul on klientide tehnoloogia kasutusharjumus, kuid ka LHV pakutavad tooted suures osas muutunud. LHV uus kodulehekülg on valminud veebidisaini trende ja parimaid praktikaid eeskujuks võttes ning see on loodud LHV enda meeskonna poolt.

mm