Avaleht Majandus METSA- JA AIATEHNIKA KAUPLUS! Ökopesa avas Otepääl poe
METSA- JA AIATEHNIKA KAUPLUS! Ökopesa avas Otepääl poe
Majandus
0

METSA- JA AIATEHNIKA KAUPLUS! Ökopesa avas Otepääl poe

0
Foto: Arvo Saal
Foto: Arvo Saal

7. aprillil avas OÜ Ökopesa Otepääl STIHL ja VIKING metsa- ning aiatehnika kaupluse. Kauplus asub Techne töökoja kõrval.

Esinduses saab osta metsa,- aia- ja puhastustehnikat, kohapeal tehakse tehnika hooldust ja renditakse seadmeid. Pakutakse ka  kõiki autoremondi hooldustöid ning hüdrovoolikute valmistamist.

OÜ Ökopesa juhataja Triin Peips ütles poe avamise puhul, et iga väike asi saab kuskilt alguse ja eesmärgiks oli kohalikku elu mugavamaks muuta. „Murrame müüte ja toome teenused kodule lähemale,“ lisas Triin Peips.

Foto: Arvo Saal
Foto: Arvo Saal

Otepää vallavanem Kalev Laul tunnustas kohalikku ettevõtjat poe avamise puhul. „On väga tänuväärne, et kohalik ettevõte on nõuks võtnud laieneda ning elavdada kohalikku teenuste turgu,“ märkis Kalev Laul.

Foto: Arvo Saal
Foto: Arvo Saal

Otepää metsandusfirma OÜ Ökopesa on asutatud 2007.aastal. Ökopesa pakub teenust metsa istutamisest lõppraideni ja aia kujunduskavandist kõrghaljastuseni. Lõviosa käibest annab elektriliinide aluste puhastamine võsast, tänu millele pääses ettevõte ka selle aasta Äripäeva Gaselli TOPi Äripäeva Gasell on ettevõte, mis on kiiresti arenenud. Ettevõtte töötajad on läbinud erinevad tööturvalisuse ja elektritööde kursused Soomes ning Eestis. Firmas töötavad vastava kutsestandardi omandanud raietöölised, arboristid, aednik-kõrghaljastaja. OÜ Ökopesa oli  Valgamaa Äripäeva TOPis 2014. aastal 5. kohal.

Foto: Arvo Saal
Foto: Arvo Saal
mm