Avaleht Majandus OlyBet’i eestvedajaks saab Veiko Krünberg
OlyBet’i eestvedajaks saab Veiko Krünberg

OlyBet’i eestvedajaks saab Veiko Krünberg

Foto allikas: shop.olybet.com
Foto allikas: www.shop.olybet.com

Olympic Entertainment Groupi online-äride etteotsa asub veebruari algusest seni Triobeti juhtinud Veiko Krünberg.

“Mul on väga hea meel, et Veiko näol asub meie online-suunda juhtima parima võimaliku valdkonnakogemusega mees kogu regioonis,” kommenteeris OEG juhatuse esimees Madis Jääger ning kinnitas, et antud sammuga loodetakse OlyBeti senisele tublile kasvule veel oluliselt hoogu juurde anda ja seda mitte ainult Eesti turul.

Veiko Krünberg on töötanud kaheksa aastat Triobetis juhtivatel kohtadel, neist viimased kaks aastat ettevõtte tegevjuhina. Enne hasartmängusektorisse asumist töötas Krünberg seitse aastat meediaettevõttes Inreko Press.

OlyBeti senine juht Kaido Ulejev lahkub ettevõttest jaanuari lõpus. “Kaido on teinud meie online-toodetega head tööd. Tema suurimaks panuseks oli meie uue kaubamärgi OlyBet lansseerimine üheaegselt Eestis ja Lätis, mis aitas kiiresti võita juurde tuntust ning kõige kiiremini kasvatada turuosa mõlemas riigis,” tunnustas Jääger OlyBeti senise juhi panust ettevõtte arengusse.

Olympic Entertaiment Group korraldab kaughasartmänge alates 2010. aasta algusest, mil Eesti Vabariigis hakkas esimest korda kehtima valdkonda reguleeriv seadus ning OEG-st sai esimese litsentsiomanik ehk seaduslik kaughasartmängude pakkuja Eestis. Alates 2013. aasta augustist asuti tegutsema kaubamärgi OlyBet all ning tootevalikusse lisandus veebikasiino ja -pokkeri kõrvale ka üha ena populaarsust koguv spordiennustus.

Olympic Entertainment Group on regiooni suurim kasiinomeelelahutuse pakkuja, andes tööd kokku enam kui 2600 inimesele. OEG on Euroopa Kasiinoassotsiatsiooni (ECA) täisliige. Täna opereerib grupp kasiinosid Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Valgevenes ja Itaalias ning 2015. aasta sügisel avab ettevõte oma suurima kasiino Maltal. OEG aktsiatega saab kaubelda Tallinna Börsi ning Varssavi Börsi põhinimekirjades. Kõik Olympic Entertainment Groupi kasiinooperaatorid on vastutustundlikud ettevõtted, kes teavitavad oma kliente ka hasartmängudega seotud ohtudest.

Close