Avaleht Toode Väike ime: Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga
Väike ime: Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga

Väike ime: Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga

Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurgaKõigi aegade väikseim Action Cam Mini, mis kaalub vaid 63 g, moodustab teiste olemasolevate mudelitei suurusest ja kaalust ligikaudu 2/3 ning tuleb teiega kaasa, kuhu iganes seiklusrada teid ka ei vii Uus randmele kinnituv Live-View Remote koos GPS-iga Action Cam Mini suurepärase pildikvaliteedi tagavad ZEISS Tessar® objektiiv, Exmor R™ CMOS sensor ja uuendatud pildistabilisaator SteadyShot™ Video voogedastus reaalajas videoplatvormi USTREAM™ vahendusel võimaldab teil oma kogemusi sõpradega viivitamatult jagada ja tasuta tarkvara Action Cam Movie Creatorii seikluskaamera videote redigeerimiseks teeb vapustava video loomise lihtsaks

Sony kõigi aegade väikseim seikluskaamera HDR-AZ1VR toob teieni uskumatu pildi- ja helikvaliteedi väikses ja alati seiklusvalmis täiskõrglahutusega videokaameras.

Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga3Ükskõik, kas lähete reisima, mägirajale matkama, sõidate rattaga või jalutate niisama ringi – uus mini-seikluskaamera jäädvustab suurepärase vaatenurgaga kaadreid, kuhu te ka ei läheks. Vaid 63 giii kaaluv seikluskaamera HDR-AZ1 moodustab teiste seikluskaamerate suurusest ainult 2/3, kuid väikestele mõõtmetele vaatamata mahuvad kaamerasse mitmed Sony suurematele kaameratele omased parimad tehnoloogiad, nagu näiteks uuendatud pildistabilisaator SteadyShot. Kaamera teeb hämmastavaid täiskõrglahutusega pilte ja pakub selget stereoheli ning samu suurepäraseid funktsioone, mis on Sony seikluskaamerad kuulsaks teinud. Kaamera salvestab XAVC S-vormingus suurel bitikiirusel 50 Mbit/s ning sel on 170-kraadine lainurkobjektiiv, mis tähendab, et kaamera HDR-AZ1 on võimsam kui esmapilgul paistab.

Action Cam Mini vastupidav, IPX4-standardile vastav kujundus saab hakkama ka vihmavalingute ja porilompidega. Kui teie seiklusmeel soovib aga veelgi enam ekstreemsusi, on kaameraga kaasas veekindel korpus, mis kaitseb kaamerat juhuslike müksude, mahapillamiste, liiva ja purude eest; selle korpusega võib kaamerat kasutada kuni 5 m sügavusel veesiv.

Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga4Action Cam Mini HDR-AZ1VR-ga on kaasas ka tuttuus kaugjuhtimispult Live-View Remote RM-LVR2Vv. Ajal, mil kaamera ise on kinnitatud teie pea või ratta lenkstangi külge, saate selle käepärase randmele kinnitatava ekraaniga juhtpuldi abil vaadata tehtud võtteid, muuta sätteid ning taasesitada ja kustutada videot. Juhtpuldiga on võimalik juhtida korraga kuni viit kaamerat, mis annab teile võimaluse salvestada põnevat mitme vaatenurgaga videot. Samuti salvestab juhtpult nüüd ka GPS-andmeid, mis liikumise ajal kaamerasse jõuavad. Just tänu GPS-seadme viimisele juhtpulti saavutas Sony seikluskaamera AZ1 väiksemad mõõtmed.

Kodus võimaldab uus hõlpsasti kasutatav videote redigeerimise tarkvara Action Cam Movie Creator kokku panna kauni video. Teie käsutuses on lai valik erinevaid redigeerimisfunktsioone nagu kiiruse ja kauguse kihid, mis lisavad teie videotele sügavust. See on suurepärane viis rattaretke või poolmaratoni iga käänaku ja pöörde uuesti läbimiseks. Tänu filmimisele suurel kaadrisagedusel (120 kaadrit sekundis) saate luua kauni ja sujuva aegluubis video.

Sony uus Action Cam Mini annab teile uue suurepärase vaatenurga2Kaamera tagantvalgustusega Exmor RTM CMOS-sensor, tipptasemel ZEISS objektiiv ja võimas Sony BIONZ XTM-protsessorloovad vapustavalt elavad ja detailiderohked kujutised – isegi siis, kui filmite pika päeva lõpul hääbuvas valguses. Uuendatud pildistabilisaator SteadyShotvi muudab kujutise stabiilseks ja kauniks ka siis, kui filmite kõndides või rappuval mootorrattal sõites.

Selliste voogedastuse lehekülgede nagu USTREAM abil edastab seikluskaamera HDR-AZ1VR teie seiklusvideo kogu maailmale just seikluse toimumise ajalvii. Enne voogedastuse alustamist saate seikluse algamise kohta saata sõpradele SNS-teavituse (sotsiaalvõrgustiku teenus), vaadata vaatajate arvu ja salvestada voogedastatava video mälukaardile.

Action Cam Mini suurenenud lisatarvikute valik annab teile ringi liikudes rohkem valikuvõimalusi kui kunagi varem. Seljakotikinnitus VCT-BPM1 kinnitab kaamera kindlalt seljakoti rihma külgeviii. Kaamera saab klambriga kindlalt kinnitada pähe kinnitatava komplekti BLT-CHM1 külge, mis tagab filmimisel suurepärase vaatenurga. Veekindla korpusega SPK-AZ1 ei pea te pritsmete pärast muretsema ning taaslaetav akupakett NP-BY1 tagab, et toide on alati olemas. Lisatarvikute komplekti ACC-TRDCY kuuluvad akulaadija ja USB-laadija. Samuti on saadaval spetsiaalselt kokkupandud mini-seikluskaamera komplektid, mis sisaldavad ratturi, lumelauduri või lihtsalt adrenaliini otsiva seikleja elustiilile vastavaid lisatarvikuid.

Sony uus Action Cam Mini HDR-AZ1 on nüüd ettetellimisel saadaval leheküljel www.sony.co.uk. Eestis tulevad kaamerad müügile 2014. aasta oktoobris hinnaga 250 – 450 eurot.

Vaata videot: