Avaleht Majandus BIGBANK Tartu ootab tulemuslikku hooaega
BIGBANK Tartu ootab tulemuslikku hooaega

BIGBANK Tartu ootab tulemuslikku hooaega

Võrkpallimeeskond BIGBANK Tartu on algavaks hooajaks oma sihid kõrgele seadnud, soovides vähemalt ühte tiitlit ning mängida nii Schenkeri liiga kui ka Eesti karika- ja meistrivõistluste finaalides.

BIGBANK Tartuga liitusid tänavu tugevad mängijad Argo Meresaar, Andres Toobal, Karl Jaani ja Kristo Kollo, kes annavad olulise täienduse juba eelmisel hooajal platsil käinud meestele. Kõik neli uustulijat on varasemalt Tartu võrkpalliklubi ridades juba mänginud.

“Sel aastal on rivis väga head uued mängijad ja juba eelmisel hooajal tulemuslikku koosmängu harjutanud mehed, mis lubab BIGBANK Tartul taaskord Eesti meistritiitlit püüdma minna. Ootused algavale hooajale on meil igal juhul kõrged,” rääkis BIGBANK Tartu võrkpalliklubi esindaja Hendrik Rikand.

Lisaks klubiga liitunud uutele mängumeestele on platsil eelmisest hooajast tuttavad Rait Rikberg, Artis Caics, Robert Täht, Taavi Nõmmistu, Taavi Arula, Henri Treial, Kevin Soo, Mart Naaber ning Renee Teppan.

Uus meeskond on saanud koosmängu harjutada alates augustist ning esimene suurem heitlus leiab aset 5. oktoobril Schenkeri liiga avamängul, mis on ühtlasi ametlikuks alguseks tänavusele võrkpallihooajale. Esimene mäng kodusaalis toimub 13. oktoobril Pärnu võrkpalliklubi vastu.

Eelmisel aastal Tartu võrkpalliklubi nimisponsorina alustanud BIGBANK jätkab klubi toetamist ka algaval hooajal. “Nimisponsorina on meil au jätkata Tartu võrkpalliklubi ehk Eesti ühe parima võrkpalliklubi toetamist. Meeskonna uus tugev koosseis annab lootust, et eest ootab põnev ja võidukas hooaeg, mis teeb kindlasti au ka kogu Tartu linnale,” rääkis BIGBANKi juhatuse esimees Kaido Saar.

BIGBANKi poolt toetatav Tartu võrkpalliklubi on Eesti üks tugevamaid võrkpallimeeskondi, mis oma tegevusaja jooksul on kokku võitnud 8 erinevat tiitlit. Eelmisel aastal pidi BIGBANK Tartu Eesti meistrivõistlustel leppima küll neljanda kohaga, kuid aasta varem saavutati esikoht nii meistrivõistlustel kui Schenkeri liigas.