1. Avaleht
  2. Teenus
  3. Telia toob oma TV klientideni maailmakuulsa videostriimingu teenuse Netflix
Telia toob oma TV klientideni maailmakuulsa videostriimingu teenuse Netflix

Telia toob oma TV klientideni maailmakuulsa videostriimingu teenuse Netflix

netflixTelia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul pole Netflixi kasutamiseks vaja teha kliendil muud kui valida Telia TV menüüst Netflixi alajaotus ja asuda sealt endale juba sobivaid filme ja sarju vaatama.

„Netflixi lisandumine Telia teleteenuse platvormile on järjekordne samm selle suunas, et pakkuda oma TV klientidele laia valikut kvaliteetseid sisu- ja meelelahutusteenuseid. Selle sammuga rikastame olulisel määral kõigi filmi- ja sarjasõprade valikut,“ sõnas Anton.

Netflix lisandub tasulise teenusena ehk selle kasutamise eest tuleb kliendil tasuda tavapärane Netflixi hinnastus.

Sarnaselt FOXplay teenusega, mille Telia tõi Eesti turule kevadel, saavad ka Netflixi kasutama hakata uuema teleteenuse platvormi ehk Telia TV kliendid.

„Nagu oleme ka varem öelnud, suuname oma teleteenuste arendamisel fookuse uuemale TV versioonile, et pakkuda klientidele kõiki tänapäevaseid võimalusi ja lahendusi,“ lisas Anton.

Telia uut TV-platvormi kasutab üle140 000 kliendi ning vana platvormi kasutajaid on veel vaid 35 000.

Mida pakub Telia TV:

– 26 populaarsemat telekanalit
– moodsat ja kergesti kasutatavat Telekava
– tasuta Filmiriiulit, kus on esindatud eri žanriga filmid ja sarjad. Filmiriiul täieneb igal nädalal ning selle valikusse kuulub sadu teoseid
– Lisatasuta FOXplay keskkonda, kus saab nii episoodide kui hooaegade kaupa järelvaadata populaarseid sarju nagu Troonide mäng, Wayward Pines, Lucifer, Elavad surnud jt.

Eelnevale lisaks on võimalik juurde tellida 130 kanalile laienev Salvestuse teenus, mahukas Lisakanalite pakett ning Lastenurk, mis sisaldab telekanaleid, multikaid, filme ja saateid eri vanuses lastele. Filmisõprade käsutuses on igal nädalal täienev Videolaenutus, kus näha ka mitmed hiljutised Eesti hittfilmid. Ning loomulikult Netflix.

Head Uudised GoodNews